Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    Rīgas 2014.gada čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe

    Rezultāti

    A grupa vīrieši K-1 200m

    1. Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene" 00:39,38

    2. Andis Priede 1985 Lucavsalas airi 00:42,09

    3. Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 00:42,31

    4. Māris Volbergs 1984 Lucavsalas airi 00:45,00


    Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ nest.


    Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ nest.

    A grupa vīrieši C-1 200m

    1. Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 00:47,53

    2. Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 00:49,60

    3. Roberts Zimelis 1992 Talsi 00:57,03

    4. Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 01:11,88


    Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" nest.


    Vsevolods Leonovs 1995 BJSS "Rīdzene" nest.

    A grupa vīrieši K-2 200m

    1. Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene" 00:32,53


    Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene"


    2. Andis Priede 1985 Lucavsalas airi 00:33,37


    Krists Straume 1986 Lucavsalas airi


    3. Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 00:36,87


    Valērijs Pavlovs 1987 AK "Kaija"


    4. Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 00:37,28


    Rihards Čakstiņš 1993 BJSS "Rīdzene"



    Jānis Bērziņš 1981 Lucavsalas airi izstājās


    Māris Volbergs 1984 Lucavsalas airi


    A grupa vīrieši C-2 200m

    1. Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 00:42,12


    Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ


    2. Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 01:03,81


    Roberts Zimelis 1992 Talsi



    Andrejs Masļakovs 1992 BJSS "Rīdzene" nest.


    Vsevolods Leonovs 1995 BJSS "Rīdzene"


    A grupa sievietes K-1 200m

    1. Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene" 00:35,44

    2. Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 00:46,65

    A grupa sievietes K-2 200m

    1. Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene" 00:46,87


    Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"


    B grupa jaunieši K-1 200m

    1. Roberts Akmens 1996 Talsi/MSĢ 00:38,16
    00:35,43
    2. Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 00:45,50 00:45,03 00:41,22
    3. Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 00:43,90 00:49,46 00:41,62
    4. Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene" 00:43,43
    00:42,25
    5. Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 00:42,65
    00:43,72
    6. Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS/MSĢ 00:47,13 00:49,43 00:44,28
    7. Linards Landsmanis 1997 Limbaži 00:45,65 00:45,56 00:44,59
    8. Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 00:46,32 00:45,78 00:44,81
    9. Rolands Belverts 1997 BJSS "Rīdzene" 00:47,40 00:49,56 00:45,65
    10.-11. Ādams Adamovičs 1997 SASS/MSĢ 00:49,25 00:54,22
    10.-11. Romāns Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 00:56,56 00:54,75
    12.-13. Pauls Garaņčs 1998 BJSS "Rīdzene" 00:54,94 00:59,13
    12.-13. Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 00:54,47 00:55,03
    14.-15. Nils Garaņčs 1998 BJSS "Rīdzene" 01:02,12 01:04,22
    14.-15. Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene" 01:00,10 01:02,41
    16. Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 01:03,32 01:04,50
    17. Kristiāns Horsts
    SASS/MSĢ 01:07,63 01:13,66

    Atis Soņčiks 1998 Lucavsalas airi nest.

    B grupa jaunieši C-1 200m

    1. Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 00:49,18 00:44,81
    2. Guntis Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 00:51,56 00:45,31
    3. Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ 00:46,15 00:46,37
    4. Ģirts Jansons 1996 MSĢ/Ventspils OC 01:04,29 00:51,46
    5. Boriss Lonskis 1997 Jelgava BJSS 00:48,40 00:54,78
    6. Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene" 00:53,19 00:57,18
    7. Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 01:01,59 01:09,06
    8. Toms Grīnbergs 1998 Lucavsalas airi 01:32,54 01:44,40

    Daniils Smoļakovs 1997 AK "Kaija" nest.


    Linards Baumanis 1998 Talsi nest.


    Artūrs Ščitovs 1998 BJSS "Rīdzene" nest.

    B grupa jaunieši K-2 200m

    1. Roberts Akmens 1996 Talsi/MSĢ 00:35,07


    Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"


    2. Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene" 00:39,50


    Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene"


    3. Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS/MSĢ 00:39,85


    Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ


    4. Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 00:44,72


    Linards Landsmanis 1997 Limbaži


    5. Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 00:45,25


    Ādams Adamovičs 1997 SASS/MSĢ


    6. Pauls Garaņčs 1998 BJSS "Rīdzene" 00:46,77


    Nils Garaņčs 1998 BJSS "Rīdzene"


    7. Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 00:50,00


    Kristiāns Horsts 1997 SASS/MSĢ


    B grupa jaunieši C-2 200m

    1. Guntis Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 00:38,57


    Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ


    2. Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/Jelgava/MSĢ 00:40,47


    Boriss Lonskis 1997 Talsi/Jelgava/MSĢ



    Ģirts Jansons 1996 MSĢ/Ventspils OC izst.


    Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene"



    Edgars Šteins 1998 Talsi nest.


    Linards Baumanis 1998 Talsi


    B grupa jaunietes K-1 200m

    1. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 00:46,19

    2. Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 00:52,00

    3. Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 00:57,22

    4. Santa Kupča 1996 BJSS "Rīdzene" 00:59,35

    5. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 01:00,63

    6. Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene" 01:01,97

    7. Beāte Grīsle 1997 BJSS "Rīdzene" 01:03,38

    B grupa jaunietes C-1 200m

    1. Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene" 01:12,75

    2. Roza Haina 1998 BJSS "Rīdzene" 02:11,22

    B grupa jaunietes K-2 200m

    1. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 00:43,25


    Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"


    2. Santa Kupča 1996 BJSS "Rīdzene" 00:53,00


    Beāte Grīsle 1997 BJSS "Rīdzene"


    3. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 00:57,35


    Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene"


    C grupa zēni K-1 200m

    1. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 00:46,18 00:48,41 00:44,78
    2. Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 00:49,09 00:48,91 00:48,84
    3. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 00:51,50 00:51,13 00:50,28
    4. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 00:47,94 00:49,65 00:51,22
    5. Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 00:50,57 00:52,37 00:51,81
    6. Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 00:50,16 00:50,50 00:53,31
    7. Artūrs Mihaļevičs 1999 BJSS "Rīdzene" 00:52,03 00:52,68 00:56,88
    8. Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 00:53,18 00:55,25 00:59,60
    9. Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 00:49,55 00:50,03 izst.
    10.-12. Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 00:54,28 00:55,32
    10.-12. Daniils Fomins 1999 SASS/MSĢ 00:54,66 00:55,53
    10.-12. Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 00:53,85 00:55,97
    13.-15. Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 01:11,00 01:07,41
    13.-15. Lukass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 00:59,50 01:00,59
    13.-15. Aleksandrs Jevsejevs 1999 BJSS "Rīdzene" 01:12,91 01:03,78
    16.-18. Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 01:07,37 01:08,25
    16.-18. Henrijs Horsts 2001 SASS/MSĢ 01:04,18 01:06,78
    16.-18. Pauls Jakstovičš 2000 Lucavsalas airi 01:07,37 01:10,87
    19.-21. Daniels Abbasovs 2001 SASS/MSĢ 01:10,13 01:08,53
    19.-21. Aleks Šengelija 2001 SASS/MSĢ 01:02,56 01:06,78
    19.-21. Augusts Kārklītis 1999 BJSS "Rīdzene" 01:09,56 01:26,00
    22.-24. Ruvims Kagans 1999 BJSS "Rīdzene" 01:06,28 01:09,35
    22.-24. Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene" 01:16,44 01:10,40
    22.-24. Antons Bulgakovs 2000 BJSS "Rīdzene" 01:24,65 01:36,31
    25.-27. Rihards Kārlis Lavčinovskis 2001 BJSS "Rīdzene" 01:15,69 01:16,50
    25.-27. Ričards Matusvičs 2001 SASS/MSĢ 01:15,34 01:16,34
    25.-27. Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 00:58,63 nest.

    C grupa zēni C-1 200m

    1. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 00:56,90 00:55,75
    2. Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 01:07,00 01:00,29
    3. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 00:54,66 01:01,63
    4. Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 01:12,22 01:18,00
    5. Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 01:34,63 01:38,82
    6.-10. Rinalds Ozoliņš 2000 Talsi 00:59,87 izst.
    6.-10. Kārlis Mārtinsons 2000 BJSS "Rīdzene" 02:12,87 izst.
    6.-10. Ričards Zaķis 2001 BJSS "Rīdzene" 01:12,48 izst.
    6.-10. Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 01:11,22 izst.
    6.-10. Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene" 02:50,00


    Eduards Kāpostiņš 2001 BJSS "Rīdzene" nest.


    Artūrs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene" nest.

    C grupa zēni K-2 200m

    1. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 00:36,79 00:40,88

    Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene"


    2. Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 00:39,44 00:41,63

    Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"


    3. Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 00:49,82 00:47,50

    Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"


    4. Artūrs Mihaļevičs 1999 BJSS "Rīdzene" 00:43,29 00:48,19

    Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene"


    5. Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 00:54,88 00:51,97

    Pauls Jakstovičš 2000 Lucavsalas airi


    6. Lukass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 00:53,72 00:52,41

    Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene"


    7. Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 00:45,44 00:53,13

    Henrijs Horsts 2001 SASS/MSĢ


    8. Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene" 00:53,69 00:59,28

    Aleksandrs Jevsejevs 1999 BJSS "Rīdzene"


    9. Alekss Šengelija 2001 SASS/MSĢ 00:58,66 01:15,16

    Daniels Abbasovs 2001 SASS/MSĢ


    C grupa zēni C-2 200m

    1. Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 00:55,00


    Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"


    2. Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 00:58,72


    Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"


    3. Ričards Zaķis 2001 BJSS "Rīdzene" 01:23,50


    Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene"



    Artūrs Ivko 2001 BJSS "Rīdzene" nest.


    Eduards Kāpostiņš 2000 BJSS "Rīdzene"


    C grupa meitenes K-1 200m

    1. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 00:59,91 00:52,03
    2. Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 01:02,00 00:56,22
    3. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 01:00,25 00:57,69
    4. Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 01:06,91 01:03,69
    5. Aleksandra Denafa 1999 Lucavsalas airi 01:02,69 01:07,12
    6. Sofija Paune 2001 BJSS "Rīdzene" 01:02,00 01:09,19
    7. Laura Liene Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 01:17,88 01:11,28
    8. Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS "Rīdzene" 01:11,60 01:16,78
    9. Elza Elena Lavčinovska 2000 BJSS "Rīdzene" 01:14,63 01:19,12
    10. Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 01:28,35

    11. Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene" 01:40,75

    C grupa meitenes K-2 200m

    1. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 00:54,38


    Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"


    2. Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 00:55,56


    Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"


    3. Sofija Paune 2001 BJSS "Rīdzene" 01:02,97


    Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"


    4. Elza Elena Lavčinovska 2000 BJSS "Rīdzene" 01:07,16


    Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS "Rīdzene"


    5. Laura Liene Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 01:08,38


    Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"


    Galv.sekretāre Evija Dārziņa
    Galv.tiesnesis Aigars Aglenieks

    Atbalstītāji
    Arčers Izglītības un zinātnes ministrija sēklas Akatrans Latvijas Gāze
    Aktuāli
    Tokyo 2020 Minsk
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija