Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    BJSS "Rīdzene" smaiļošanas un kanoe, airēšanas slaloma nodaļu sacensības vispārējā fiziskā sagatavotībā

    23.03.2014

    A grupa 1995.g.dz. un vecāki vīrieši

    Vārds, uzvārds stieņa spiešana guļus 1min vieta pagriezieni 1min vieta prese 1min vieta pildbumbu pārnešana zālē vieta punkti kopvērtējums
    Staņislavs Ļeščinskis (1993) 64 III 103 II 48 I 1:02.60 4. 10 I
    Juris Apters (1993) 72 II 106 II 47 II 1:05.25 5. 10 I
    Dāvis Veikšāns (1992) 64 III 96 4. 43 5. 1:05.66 6. 18 5.
    Emīls Buliņš (1994) 52 7. 77 7. 44 III 1:01.85 II 19 6.
    Ričards Celms (1995) 29 8. 56 8. 32 8. 1:08.93 8. 24 8.
    Rihards Čakstiņš (1993) 78 I 94 5. 40 7. 1:00.90 I 14 III
    Māris Volbergs (1984) 64 III 94 5. 44 III 1:02.09 III 14 III
    Kaspars Broks (1985) 64 III 99 III 42 6. 1:07.50 7. 19 6.

    A grupa 1995.g.dz. un vecākas sievietes

    Vārds, uzvārds stieņa spiešana guļus 1min vieta pagriezieni 1min vieta prese 1min vieta pildbumbu pārnešana zālē vieta punkti kopvērtējums
    Madara Aldiņa (1994) 44 I 104 I 34 I 1:11.75 I 4 I

    B grupa 1996. - 1997.g.dz. juniori

    Vārds, uzvārds stieņa spiešana guļus 1min vieta pagriezieni 1min vieta prese 1min vieta pildbumbu pārnešana zālē vieta punkti kopvērtējums
    Rolands Belverts (1997) 59 II 87 II 45 I 0:59.87 III 8 II
    Kārlis Andrejs Lācis (1997) 36 7. 91 I 42 4. 0:59.50 II 14 4.
    Sergejs Fjodorovs (1996) 40 4. 87 II 45 I 1:01.41 4. 11 III
    Konstantīns Mihailovs (1997) 39 6. 85 6. 40 6. 1:03.10 6. 24 5.
    Ernests Rajeckis (1997) 35 8. 86 5. 38 8. 1:02.46 5. 26 6.
    Artjoms Apsītis (1997) 58 III 75 8. 39 7. 1:09.68 9. 27 7.
    Dāvis Pupuriņš (1997) 60 I 87 II 45 I 0:58.56 I 5 I
    Viktors Krainovs (1996) 20 10. 55 11. 29 10. 1:12.59 10. 41 10.
    Artis Vītiņš (1997) 32 9. 62 10. 32 9. 1:06.90 8. 36 9.
    Linards Landsmanis (1997) 40 4. 83 7. 25 11. 1:03.87 7. 29 8.
    Daniels Smoļakovs (1997) 11 11. 70 9. 41 5. ­ ­

    B grupa 1996. - 1997.g.dz. juniores

    Vārds, uzvārds stieņa spiešana guļus 1min vieta pagriezieni 1min vieta prese 1min vieta pildbumbu pārnešana zālē vieta punkti kopvērtējums
    Amanda Opolā (1997) 30 I 90 I 41 II 1:08.03 I 5 I
    Santa Kupča (1996) 16 II 77 II 42 I 1:13.22 II 7 II

    C grupa 1998. - 1999.g.dz. jaunieši

    Vārds, uzvārds stieņa spiešana guļus 1min vieta pagriezieni 1min vieta prese 1min vieta pildbumbu pārnešana zālē vieta punkti kopvērtējums
    Edgars Burtnieks (1998) 29 16. 31 19. 32 18. 1:13.28 18. 71 20.
    Valters Sudmalis (1998) 45 8. 78 4. 43 III 1:03.34 6. 21 III
    Arturs Žebers (1998) 40 9. 70 8. 36 12. 1:06.06 13. 42 12.-13.
    Sergejs Nikonovs (1999) 46 6. 86 II 33 17. 1:04.50 11. 36 7.-8.
    Gregors Nīss (1999) 26 18. 61 14. 36 12. 1:13.84 19. 63 19.
    Jurijs Avkštoļs (1999) 35 13. 54 17. 37 10. 1:08.18 16. 56 18.
    Antons Jerjomins (1998) 49 III 75 7. 39 6. 1:15.50 20. 36 7.-8.
    Santis Pupuriņš (1998) 67 I 90 I 41 5. 1:02.44 4. 11 I
    Miks Klammers (1998) 37 11. 56 16. 42 4. 1:10.50 17. 48 14.
    Pauls Garaņčs (1998) 48 4. 65 10. 35 15. 1:01.97 III 32 4.
    Nils Garaņčs (1998) 39 10. 54 17. 34 16. 1:04.84 12. 55 17.
    Kristaps Laube (1999) 51 II 77 6. 45 I 1:03.90 7. 16 II
    Guntis Rubīns (1998) 35 13. 63 11. 38 8. 1:04.13 8. 40 11.
    Kristaps Ceriņš (1999) 28 17. 63 11. 37 10. 0:59.60 I 39 10.
    Mārtiņš Gvadžiausks (1999) 47 5. 81 III 29 19. 1:04.31 10. 37 9.
    Augusts Kārklītis (1999) 5 19. 30 20. 39 6. 1:04.22 9. 54 16.
    Artūrs Belāns (1999) 40 9. 62 13. 36 12. 1:01.87 II 33 5.
    LA Toms Grīnbergs (1998) 30 15. 61 14. 38 8. 1:06.87 14. 51 15.
    Jānis Lūsis (1998) 46 6. 78 4. 44 20. 1:02.94 5. 35 6.
    Ruvims Kagans (1999) 29 16. 67 9. 27 II 1:07.72 15. 42 12.-13.

    C grupa 1998. - 1999.g.dz. jaunietes

    Vārds, uzvārds stieņa spiešana guļus 1min vieta pagriezieni 1min vieta prese 1min vieta pildbumbu pārnešana zālē vieta punkti kopvērtējums
    Tatjana Tokareva (1998) 71 II 93 I 39 4. 1:12.09 4. 11 II
    Elvīra Bartuša (1998) 20 7. 80 5. 42 II 1:16.75 5. 19 6.
    Marija Prohorova (1998) 47 4. 86 III 36 5. 1:21.56 6. 18 5.
    Eva Altrofa (1999) 58 III 86 III 29 6. 1:11.66 III 15 4.
    Justīne Andersone (1998) 47 4. 83 4. 40 III 1:08.50 II 13 III
    Līva Parfenkova (1999) 80 I 87 II 44 I 1:07.72 I 5 I
    Roza Haina (1998) 34 6. 69 6. 28 7. 1:23.84 7. 26 7.

    D grupa 2000. - 2001.g.dz. zēni

    Vārds, uzvārds stieņa spiešana guļus 1min vieta pagriezieni 1min vieta prese 1min vieta pildbumbu pārnešana zālē vieta punkti kopvērtējums
    Rihards Kārlis Lavčinovskis (2001) 35 14. 64 11. 41 4. 1:10.96 10. 29 6.
    LA Rolands Abasovs (2001) 29 18. 66 10. 32 15. 1:14.06 12. 55 13.
    LA Rauls Abasovs (2001) 41 11. 64 11. 36 11. 1:16.72 13. 46 10.
    Lukass Nīss (2000) 42 9. 85 4. 30 18. 1:10.28 7. 38 7.
    Kirils Sokolovs (2000) 87 I 120 I 44 II 1:07.75 5. 9 I
    Donats Lapato (2000) 57 5. 81 5. 37 10. 1:20.94 21. 41 8.
    Vladislavs Fostijs (2000) 62 4. 94 II 35 12. 1:07.18 III 21 5.
    Genrihs Soļaņiks (2001) 42 9. 67 8. 33 13. 1:22.25 22. 52 12.
    Miks Upmanis (2001) 35 14. 47 18. 32 15. 1:11.66 11. 58 14.-16.
    Kristofers Lamberts (2000) 51 6. 77 6. 45 I 1:07.38 4. 17 4.
    Edvards Ceipe (2001) 71 II 87 III 39 7. 1:05.12 I 13 II
    Artūrs Leitis (2001) 12 23. 49 19. 29 22. 1:24.78 23. 87 20.
    Raivo Leitis (2000) 46 8. 60 14. 30 18. 1:10.90 9. 49 11.
    Kārlis Mārtinsons (2000) 24 19. 46 20. 43 III 1:22.12 20. 62 17.
    Ričards Zaķis (2001) 33 16. ­ ­ 33 13. 1:18.78 16. ­ ­
    Iļja Lučenkovs (2001) 33 16. ­ ­ 40 6. 1:09.63 6. ­ ­
    LA Pauls Jakstovišķs (2000) 50 7. 57 15. 30 18. 1:19.03 18. 58 14.-16.
    LA Rolands Buhtijarovs (2000) 40 12. 67 8. 31 17. 1:10.41 8. 45 9.
    LA Artūrs Gribuška (2000) 40 12. 62 13. 24 23. 1:18.78 16. 64 18.-19.
    LA Ņikita Bergholcs (2001) 17 21. ­ ­ 30 18. 1:16.72 13. ­ ­
    LA Ņikita Bulgajevs (2000) 64 III 75 7. 41 4. 1:06.03 II 16 III
    Kaija Antons Bulgakovs (2000) 19 20. 54 16. 39 7. 1:17.22 15. 58 14.-16.
    Daniils Sečko (2001) 17 21. 53 17. 39 7. 1:20.40 19. 64 18.-19.

    D grupa 2000. - 2001.g.dz. meitenes

    Vārds, uzvārds stieņa spiešana guļus 1min vieta pagriezieni 1min vieta prese 1min vieta pildbumbu pārnešana zālē vieta punkti kopvērtējums
    Elza Elena Lavčinovska (2000) 39 4. 87 II 30 4. 0:55.13 I 11 III
    LA Justīne Matisone (2001) 40 III 79 4. 20 6. 1:00.69 4. 17 4.
    LA Laura Liene Mazbruša (2001) 34 5. 83 III 28 5. 1:01.88 5. 18 5.
    Sofija Paune (2001) 45 II 89 I 39 I 1:00.32 III 7 I
    Valērija Kačana (2000) 49 I 71 5. 37 II 1:00.16 II 10 II
    Valērija Kleina (2001) 29 6. 62 6. 37 II 1:03.16 6. 20 6.

    E grupa 2002.g.dz un jaunāki zēni

    Vārds, uzvārds stieņa spiešana guļus 1min vieta pagriezieni 1min vieta prese 1min vieta pildbumbu pārnešana zālē vieta punkti kopvērtējums
    Arnolds Andris Paeglis (2004) 40 6. 62 10. 28 18. 1:06.87 15. 49 14.
    Rihards Zutis (2004) 28 15. 63 9. 37 6. 1:03.54 9. 39 11.-12.
    Kristaps Aksenoks (2002) 36 10. 71 5. 30 14. 0:56.88 I 30 6.
    Ernests Renalds Prauliņš (2002) 39 8. 74 III 32 12. 1:01.97 6. 29 5.
    Miks Jānis Caune (2004) 22 20. 51 15. 29 16. 1:04.84 12. 63 17.
    Norberts Rajeckis (2002) 42 4. 80 II 40 II 0:59.22 4. 12 I
    Rihards Rikters (2002) 33 13. 67 7. 39 III 1:01.47 5. 28 III
    Ilija Sečko (2003) 36 10. 54 12. 39 III 1:06.54 14. 39 11.-12.
    Antons Kalatiļins (2003) 37 9. 69 6. 38 5. 1:05.72 13. 33 8.
    Ēriks Upmanis (2003) 33 13. 61 11. 26 19. 1:02.12 7. 50 15.
    Lauris Kraučuns (2005) 24 16. 40 20. 32 12. 1:07.37 16. 64 18.
    Orests Marts Rullis (2003) 34 12. 53 13. 33 10. 0:57.41 III 38 9.-10.
    Rolands Kalniņš (2005) 41 5. 67 7. 34 8. 0:57.16 II 22 II
    Jānis Francis Žurilo (2002) 40 6. 52 14. 33 10. 1:04.59 10. 40 13.
    Pēteris Šlosbergs (2002) 59 I 92 I 29 16. 1:18.03 20. 38 9.-10.
    Kārlis Plostnieks (2003) 24 16. 41 17. 36 7. 1:04.71 11. 51 16.
    Marks Hansons (2003) 48 II 74 III 34 8. 1:11.37 18. 31 7.
    Valters Mārtinsons (2003) 44 III 45 16. 42 I 1:02.60 8. 28 III
    LA Aleksis Engelharts (2004) 23 19. 41 17. 26 19. 1:08.32 17. 72 20.
    Kaija Marks Kacens (2004) 24 16. 41 17. 30 14. 1:13.18 19. 66 19.

    E grupa 2002.g.dz. un jaunākas meitenes

    Vārds, uzvārds stieņa spiešana guļus 1min vieta pagriezieni 1min vieta prese 1min vieta pildbumbu pārnešana zālē vieta punkti kopvērtējums
    Krista Kirķe (2002) 52 6. 60 6. 31 9. 0:41.22 4. 25 7.
    Inita Liniņa (2002) 65 II 80 II 38 III 0:32.91 I 7 I
    Margarita Oša (2002) 59 4. 85 I 46 I 0:41.47 6. 12 II
    Reina Rituma (2002) 54 5. 71 5. 36 6. 0:39.78 II 18 5.
    Laura Repsone (2002) 46 8. 60 6. 34 8. 0:46.81 9. 31 8.
    LA Santa Luīze Tūtāne (2002) 62 III 74 4. 38 III 0:41.46 5. 15 4.
    Margarita Sokolova (2004) 49 7. 52 8. 42 II 0:43.97 7. 24 6.
    Vika Altrofa (2002) 70 I 76 III 37 5. 0:39.91 III 12 II
    Anete Priedniece (2003) 29 9. 52 8. 35 7. 0:45.07 8. 32 9.
    Atbalstītāji
    Arčers Izglītības un zinātnes ministrija sēklas Akatrans Latvijas Gāze
    Aktuāli
    Tokyo 2020 Minsk
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija