Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-II
    NOLIKUMS

    Mērķis: Smaiļošanas un kanoe airēšanas popularizēšana.

    Vieta un laiks: 04.07. – 05.07.2014. Brocēni

    Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

    Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

    Sacensību sākums:

    04.07. plkst.12.00

    05.07. plkst. 10.00

    Pārstāvju sanāksme 04.07. plkst.10.30

    Dalībnieki un programma:

    Sacensībās piedalās 1995.g.dz. un vecāki sportisti

    Vīrieši K-1 1000 m un 200 m

    Vīrieši C-1 1000 m un 200 m

    Sievietes K-1 500 m un 200 m

    Sievietes C-1 200m

    Vērtēšana un apbalvošana:

    1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar kausiem.

    Pieteikumi:

    Pieteikumi un dalībnieku kartiņas pa distancēm nosūtīt līdz 01.07.2014., pl.16.00 uz e-pastu: canoe@canoe.lv .(nosūtot pieteikumu elektroniski, saņemsiet apstiprinājumu e-pastu par to saņemšanu uz adresi no kuras nosūtīts pieteikums). Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās. Individuāli licencētie sportisti personīgi atbild par savu veselības stāvokli un tā atbilstību dalībai sacensībās.

    Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

    Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

    Informācija par naktsmītnēm Brocēnu novada BJSS .

    Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

    Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

    Tiesneša vārds uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.

    Rezultāti

    K-1 vīrieši 1000 m vīrieši

    1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 3:53,30
    3:39,75
    2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 3:49,42
    3:41,26
    3 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:03,54
    3:47,57
    4 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 4:05,92 3:57,20 3:48,32
    5 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 3:53,30 3:58,95 3:52,36
    6 Valērijs Pavlovs 1987 AK "Kaija" 3:56,64
    3:54,00
    7 Andis Priede 1985 SK "Lucavsalas airi" 4:00,54
    4:01,89
    8 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 3:57,82
    4:06,20
    9 Vasilijs Andriško 1995 Brocēni 4:20,11 3:58,70 4:39,60
    10 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 4:03,76 3:59,16
    11 Roberts Pumpa 1995 SASS/MSĢ 4:20,83 4:02,13
    12 Artjoms Vaščenko 1993 SASS/MSĢ 5:26,13 5:23,74

    Rihards Čakstiņš 1993 BJSS "Rīdzene" NEST.

    C-1 vīrieši 1000 m vīrieši

    1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils SS "Spars" 4:16,54
    4:00,92
    2 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 4:44,57
    4:07,92
    3 Arvis Iļjins 1994 SK "Venta" 4:27,64
    4:10,10
    4 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils SS "Spars" 4:26,86
    4:20,00
    5 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 5:10,86 4:22,82 4:21,80
    6 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils SS "Spars" 4:28,48 4:28,42 4:30,32
    7 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 4:24,67
    4:37,51
    8 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas BJSS 4:28,20
    4:51,82
    9 Roberts Zimelis 1992 Talsi 5:09,73 4:48,02 4:57,45
    10 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils SS "Spars" 5:12,60 5:01,60
    11 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 5:26,82 5:08,73
    12 RIčards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 5:57,23 6:02,49

    Antons Knesis 1987 ŪSK Barons NEST.

    K-1 500 m sievietes

    1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"

    1:59,29
    2 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"

    2:01,10

    K-1 200 m vīrieši

    1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 39,04
    34,54
    2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu BJSS 38,74
    35,67
    3 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 40,83 37,86 36,51
    4 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 39,26
    36,76
    5 Andis Priede 1985 SK "Lucavsalas airi" 39,48
    37,29
    6 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 40,86 38,42 37,70
    7 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 39,78
    38,04
    8 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu/Salacgrīvas SS 40,07
    38,48
    9 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 52,70 39,45 38,92
    10 Roberts Pumpa 1995 SASS/MSĢ 42,33 39,64
    11 Emīls Ziemelis 1995 Limbažu/Salacgrīvas SS 46,64 44,26

    Artjoms Vaščenko 1993 SASS/MSĢ NEST.

    C-1 200 m vīrieši

    1 Miķelis Ežmalis 1990 BJSS "Rīdzene" 42,26
    39,54
    2 Romans Astapovs 1984 Zemgale 45,60
    40,51
    3 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils SS "Spars" 42,36
    40,80
    4 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils SS "Spars" 44,02
    41,07
    5 Arvis Iļjins 1994 SK "Venta" 45,07
    41,45
    6 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 51,07 42,95 42,16
    7 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 44,39
    44,48
    8 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 47,13 45,54 44,95
    9 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas BJSS 47,20 46,10 46,95
    10 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils SS "Spars" 53,54 46,60
    11 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils SS "Spars" 49,04 48,13
    12 Roberts Zimelis 1992 Talsi 50,80 48,76
    13 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 1:09,10 59,02
    14 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 1:06,98 1:08,39

    Vsevolods Leonovs 1995 BJSS "Rīdzene" NEST.


    Andrejs Masļakovs 1992 BJSS "Rīdzene" NEST.

    K-1 200 m sievietes

    1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"

    42,29
    2 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"

    43,20

    C-1 200 m sievietes

    1 Elīna Ēdole 1990 individuāli

    55:02
    2 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/Salacgrīvas SS

    57,45

    Galvenais tiesnesis Ilze Bome
    Galvenais sekretārs Maija Actiņa

    Atbalstītāji
    Arčers Izglītības un zinātnes ministrija sēklas Akatrans Latvijas Gāze
    Aktuāli
    Tokyo 2020 Minsk
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija