Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    Latvijas Republikas
    JUNIORU un U23 ČEMPIONĀTS
    NOLIKUMS

    Mērķis: Noteikt 2014.gada Latvijas labākos smaiļotājus un kanoe airētājus junioru un U23 vecuma grupās.

    Noteikt LR izlases komandas sastāvu dalībai Eiropas junioru, U23 čempionātā.

    Vieta un laiks: 30.05.-01.06.2014. Limbaži

    Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

    Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

    Sacensību sākums: 30.05. plkst.12.00 distance 1000 m

    31.05. sacensību sākums 9.00 distance 200 m

    01.06. sacensību sākums 9.00 distance 500 m

    Pārstāvju sanāksme: 30.05. plkst.10.00

    Programma:

    K-1,K-2,K-4 200 m, 500 m, 1000 m juniori

    C-1,C-2,C-4 200 m, 500 m, 1000 m juniori

    K-1, K-2 1000 m juniores

    K-1,K-2,K-4 500 m, 200 m juniores

    C-1 200 m juniores

    K-1,C-1 4x200m stafete juniori (stafetes tiek komplektētas no viena kluba)

    K-1 4x200m stafete juniores

    K-1,K-2  200 m, 500 m, 1000 m U23 vīrieši

    C-1, C-2  200 m, 500 m, 1000 m U23 vīrieši

    K-1, K-2 200 m, 500 m, 1000 m U23 sievietes

    C-1 200 m U23 sievietes

    K-4 500m U23 vīrieši

    Starp fināla braucieniem – starplaiks 1 stunda.

    APBALVOŠANA:

    1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar čempionāta medaļām.

    Pieteikumi:

    PIETEIKUMI un dalībnieku kartiņas pa distancēm nosūtīt līdz š.g.26.maijam

    līdz pulkst.16.00 uz e-pasta adresi : canoe@canoe.lv (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājumu e-pastu par to saņemšanu uz adresi no kuras nosūtīts pieteikums). Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās.

    Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

    Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

    Informācija par naktsmītnēm OSC Limbaži.

    Visi izdevumi, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām sedz komandējošā organizācija.

    Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

    Tiesneša vārds uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.

    Rezultāti

    K-1 juniori 1000m

    1 Aldis Vilde 97 Limbaži/S-grīva 4:20.57 3:49.41
    2 Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ 4:20.42 3:52.44
    3 Raivis Ozoliņš 96 Limbaži/S-grīva 4:10.73 3:55.77
    4 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 4:27.80 4:13.12 3:58.04
    5 Roberts Altmanis 99 Jelgavas BJSS 4:41.80 4:36.79 4:16.56
    6 Māris Cilinskis 99 Limbazī/S-grīva 4:39.54 4:20.07 4:17.82
    7 Mārtiņš Gvazdžiausks 99 BJSS "Rīdzene" 4:32.54 4:44.41 4:29.26
    8 Ansis Aleksandrs Ziemelis 99 Jelgavas BJSS 4:50.80 4:47.04 4:30.63
    9 Emīls Budrevics 96 Jelgavas KC 4:44.42 4:13.46 4:50.05
    10.-11. Konstantīns Mihailovs 97 BJSS "Rīdzene" 4:45.67 4:48.12
    Heino Vāravs 99 Limbaži/S-grīva 4:47.16 4:38.02
    12.-13. Linards Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 4:29.36 5:14.43
    Kristaps Laube 99 BJSS "Rīdzene" 4:57.00 4:39.09
    14.-15. Ādams Adamovičš 97 SASS/MSĢ 5:09.30 5:18.79
    Valters Sudmalis 98 BJSS "Rīdzene" 5:04.23 4:54.57
    16 Horens Lāns 99 Limbaži/S-grīva 5:08.85 5:27.01
    17 Sandris Kozlovskis 98 V-pils "Spars" 5:27.95 5:38.89

    C-1 juniori 1000m

    1 Dāvis Iļjins 98 Sp.sk. "Spars"/MSĢ 4:28.76 4:50.32 4:25.78
    2 Guntis Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 4:46.07 4:27.58
    3 Ģirts Jansons 96 Sp.sk. "Spars"/MSĢ 4:45.63 4:54.97 4:29.49
    4 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 4:36.73 4:33.17
    5 Rūdolfs Segliņš 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ 4:51.30 4:41.40 4:43.49
    6 Raivo Jēkabsons 96 Sp.sk. "Spars"/MSĢ 4:53.42 4:51.84 4:49.94
    7 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva/MSĢ 4:51.58 4:42.51 5:00.62
    8.-9. Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 4:47.11 4:38.66 DSK
    Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ 4:25.23 DSK
    10.-11. Roberts Lagzdiņš 99 Jelgavas BJSS 5:03.92 4:43.70
    Kristaps Smilgainis 97 Talsi 5:08.34 5:01.62
    12.-13. Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS 5:11.08 5:03.52
    Artis Vītiņš 97 BJSS "Rīdzene" 5:13.11 5:03.56
    14.-15. Arsenijs Nitijevskis 99 BJSS "Rīdzene" 5:35.86 5:33.32
    Toms Izmailovs 96 Sp.sk. "Spars" 5:21.14 5:21.72
    16.-17. Ginters Kublinskis 99 Limbaži/S-grīva 5:54.20 5:43.11
    Artūrs Belāns 99 BJSS "Rīdzene" 5:36.47 5:30.06
    18.-19. Alvis Veldre 98 Limbaži/S-grīva 6:01.69 5:48.77
    Viktors Krainovs 97 BJSS "Rīdzene" 7:16.36 6:31.77

    K-1 juniores 1000m

    1 Daniela Kondratova 97 SASS/MSĢ 4:40.39 4:25.77
    2 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene" 4:42.11 4:29.14
    3 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva 5:10.98 4:51.04
    4 Daiga Liepiņa 98 Jelgavas BJSS 5:10.29 4:57.35
    5 Justīne Andersone 98 BJSS "Rīdzene" 5:17.42 5:17.05
    6 Viktorija Ķempele 98 V-pils "Spars" 5:29.67 5:34.55 5:21.18
    7 Debora Zemzare 99 Jelgavas BJSS 5:33.52 5:23.38
    8 Santa Kupča 96 BJSS "Rīdzene" 5:35.23 5:43.27 5:27.79
    9 Luīze Jerohova 97 SASS/MSĢ 5:33.95 5:48.27 5:35.72
    10 Marija Prohorova 98 BJSS "Rīdzene" 5:47.30 6:04.70

    K-2 juniori 1000m

    1 Hedijs Vents Brunevics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ 3:55.29 3:38.04
    Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva
    2 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 3:54.80 3:38.67
    Filips Ozolinkevičs 97
    3 Santis Pupuriņš 98 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 4:03.29 3:54.73
    Dāvis Pupuriņš 97
    4 Roberts Altmanis 99 Jelgavas BJSS 4:09.20 3:57.95
    Artūrs Derkusovs 99
    5 Silvestrs Sebris 96 Limbaži/S-grīva 4:18.64 3:58.73
    Linards Landsmanis 97
    6 Roberts Ernests Levics 99 Jelgavas BJSS 4:09.36 4:00.73
    Rihards Kraulis 99
    7 Eduards Krūtainis 97 Brocēnu nov. BJSS 4:31.32 4:14.45
    Rolands Šakals 97
    Sergejs Nikonovs 99 BJSS "Rīdzene" DSK
    Gregors Nīss 99

    C - 2 juniori 1000 m

    1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/ MSĢ 3:57.82
    Guntis Kundziņš 96
    2 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS 3:58.70
    Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/ MSĢ
    3 Dāvis Iļjins 98 Sp.sk. "Spars"/MSĢ 4:17.51
    Ģirts Jansons 96
    4 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva/MSĢ 4:30.39
    Rūdolfs Segliņš 96
    5 Roberts Lagzdiņš 99 Jelgavas BJSS 4:36.95
    Dmitrijs Bazarnijs 97
    6 Arsenijs Nitijevskis 99 BJSS "Rīdzene" 5:05.76
    Artūrs Belāns 99

    K - 2 juniores 1000 m

    1 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene" 4:19.54
    Amanda Opolā 97
    2 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva 4:19.76
    Samanta Ganiņa 97
    3 Amanda Krūmiņa 99 Limbaži/S-grīva 4:27.89
    Santa Dreimane 99
    4 Daiga Liepiņa 98 Jelgavas BJSS 4:31.57
    Baiba Petrovska 98
    5 Valērija Makare 99 Jelgavas BJSS 4:46.10
    Eva Altrofa 99 BJSS "Rīdzene"
    6 Kristīne Bulačņikova 97 V-pils sp.sk. "Spars" 4:52.60
    Viktorija Ķempele 98
    7 Sandija Megi 99 Limbaži/S-grīva 5:04.10
    Anete Neretniece 98

    K - 4 juniori 1000 m

    1 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ 3:13.39
    Dāvis Ciršs 97
    Raivis Ozoliņš 96
    Aldis Vilde 97
    2 Sergejs Fjodorovs 96 BJSS "Rīdzene"/ SASS/KC Jelgava 3:15.80
    Arturs Kleins 97
    Mārtiņš Pumpa 96
    Emīls Budrevics
    3 Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva 3:36.04
    Heino Vāravs 99
    Linards Landsmanis 97
    Silvestrs Sebris 96
    4 Artūrs Derkusovs 99 Jelgavas BJSS 3:37.23
    Rihards Kraulis 99
    Roberts Ernests Levics 99
    Ansis Aleksandrs Ziemelis 99
    5 Sandris Kozlovskis 98 V-pils sp.sk. "Spars" 4:01.92
    Deivids Jaunsproģis 98
    Emīls Kalenda 98
    Kristaps Redviņš 97

    C - 4 juniori 1000 m

    1 Aleks Podenskis 97 Limbaži/ S-grīva/ MSĢ/Ventspils 3:49.36
    Rūdolfs Segliņš 96
    Ģirts Jansons 96
    Dāvis Iļjins 98
    2 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 3:51.73
    Guntis Kundziņš 96
    Arnolds Kudrjavcevs 96
    Linards Baumanis 98
    3 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 3:52.26
    Miks Galvanovskis 97
    Boriss Lonskis 97
    Dmitrijs Bazarnijs 97
    4 Arsenijs Nitijevskis 99 BJSS "Rīdzene" 4:44.95
    Artūrs Belāns 99
    Viktors Krainovs 97
    Artis Vītiņš 97

    K - 1 U-23 vīrieši 1000 m

    1 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 3:50.76
    2 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ 3:59.14
    3 Edgars Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva/MSĢ 3:59.38
    4 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ 4:12.70
    5 Endijs Bikovičs 91 SASS/MSĢ 4:23.94
    6 Raivo Ločmelis 92 Jelgava KC 4:28.82

    C - 1 U-23 vīrieši 1000 m

    1 Arvis Iļjins 94 Sp.sk."Spars" 4:13.37
    2 Staņislavs Leščinskis 93 BJSS "Rīdzene" 4:16.37
    3 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS 4:16.71
    4 Kaspars Eihvalds 95 Jelgavas BJSS 4:25.79
    5 Ivo Jēkabsons 95 Sp.sk. "Spars" 4:36.21
    6 Ēriks Urbāns 94 Brocēnu nov. BJSS 5:09.23
    7 Roberts Zimelis 92 Talsi 5:11.38
    8 Ričards Celms 95 BJSS "Rīdzene" nest.

    K - 1 U-23 sievietes 1000 m

    1 Madara Aldiņa 94 BJSS "Rīdzene" 4:23.73
    2 Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ 4:55.20
    3 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ 5:08.07
    4 Anastasija Kostenko 93 BJSS "Rīdzene" 5:16.04

    K - 2 U-23 vīrieši 1000 m

    1 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS/ ŪSK Barons/ Limbaži/S-grīva 3:43.29
    Artūrs Āboltiņš 95
    2 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ 3:46.28
    Endijs Bikovičs 91
    3 Edgars Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva 3:55.66
    Raivo Ločmelis 92 Jelgavas KC

    C - 2 U-23 vīrieši 1000 m

    1 Dāvids Alijevs BJSS "Rīdzene"/SASS 4:04.70
    Stanislavs Leščinskis 93
    2 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS 4:23.64
    Kaspars Eihvalds 95

    K - 2 U-23 sievietes 1000 m

    1 Madara Aldiņa 94 BJSS "Rīdzene" 4:18.45
    Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva
    2 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ 4:45.73
    Marta Kondratova 95
    3 Eva Pričiņa 94 Jelgavas KC 5:19.73
    Maija Ābele 94

    K - 1 500 m juniori

    1 Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ 2:27.53 2:05.27 1:53.50
    2 Aldis Vilde 97 Limbaži/S-grīva 2:20.26 2:11.83 1:57.83
    3 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 2:19.62 2:05.87 1:58.93
    4 Raivis Ozoliņš 96 Limbaži/S-grīva 2:24.74 2:06.07 2:06.21
    5 Roberts Altmanis 99 Jelgavas BJSS 2:33.33 2:05.34 2:11.11
    6 Mārtiņš Pumpa 96 SASS/MSĢ 2:42.66 2:04.07 2:14.00
    7 Silvestrs Sebris 96 Limbaži/S-grīva 2:24.00 2:14.78 2:15.28
    8 Mārtiņš Gvazdžiausks 99 BJSS "Rīdzene" 2:18.40 2:05.06 2:16.42
    9 Eduards Krūtainis 97 Brocēnu nov.BJSS 2:34.47 2:15.08
    10.-12. Emīls Budrevics 96 Jelgava KC 2:22.59 2:06.07
    Roberts Ernests Levics 99 Jelgavas BJSS 2:24.56 2:16.81
    Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva 2:24.96 2:16.29
    13.-16. Dāvis Pupuriņš 97 BJSS "Rīdzene" 2:24.60 2:09.33
    Konstantīns Mihailovs 97 BJSS "Rīdzene" 2:22.29 2:14.34
    Rihards Kraulis 99 Jelgavas BJSS 2:22.13 2:17.66
    Sergejs Nikonovs 99 BJSS "Rīdzene" 2:34.01 2:18.79
    17.-20. Filips Ozolinkevičš 97 Jelgavas BJSS 2:36.84 2:22.69
    Kristaps Laube 99 BJSS "Rīdzene" 2:25.14 2:14.72
    Artjoms Apsītis 97 BJSS "Rīdzene" 2:33.50 2:25.20
    Ansis Aleksandrs Ziemelis 99 Jelgavas BJSS 2:35.44 2:18.91
    21.-24. Ādams Adamovičs 97 SASS/MSĢ 2:36.81 2:30.75
    Artūrs Derkusovs 99 Jelgavas BJSS 2:24.34 2:19.82
    Rolands Šakals 97 Brocēnu nov.BJSS 2:44.75 2:33.61
    Kristaps Redviņš 97 V-pils sp.sk. "Spars" 2:33.54 2:32.77
    Deivids Jaunsproģis 98 V-pils sp.sk. "Spars" 2:34.20 2:37.26
    25.-28. Romāns Kotikovs 97 SASS/MSĢ 3:05.79 2:59.78
    Emīls Kalenda 98 V-pils sp.sk. "Spars" 2:54.55 2:36.51
    Valters Sudmalis 98 BJSS "Rīdzene" 2:37.82 2:37.75
    29.-30. Sandris Kozlovskis 98 V-pils sp.sk. "Spars" 2:55.82 2:46.67
    Heino Vāravs 99 Limbaži/S-grīva 2:40.14 2:52.39

    C - 1 500 m juniori

    1 Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ 2:29.48 2:12.06
    2 Dāvis Iļjins 98 Sp.sk. "Spars" /MSĢ 2:15.68 2:14.20
    3 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 2:24.98 2:15.39
    4 Guntis Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 2:21.55 2:24.13 2:15.55
    5 Ģirts Jansons 96 Sp.sk. "Spars"/MSĢ 2:43.79 2:28.13 2:15.82
    6 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS 2:24.45 2:30.64 2:19.22
    7 Rūdolfs Segliņš 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ 2:22.63 2:30.04 2:23.00
    8 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 2:42.52 2:26.15 2:26.12
    9 Roberts Lagzdinš 99 Jelgavas BJSS 2:35.00 2:34.40 2:31.58
    10.-11. Raivo Jēkabsons 96 Sp.sk. "Spars"/MSĢ 2:26.66 2:29.96
    Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva/MSĢ 2:42.96 2:41.16
    12.-13. Artis Vītiņš 97 BJSS "Rīdzene" 2:44.00 2:47.06
    Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS 2:28.54 2:42.61
    14.-15. Toms Izmailovs 96 Sp.sk. "Spars" 2:48.24 2:52.94
    Uvis Zemturis 98 Talsi 2:49.17 2:45.65
    16.-17. Artūrs Belāns 99 BJSS "Rīdzene" 2:50.65 2:57.40
    Arsenijs Nitijevskis 99 BJSS "Rīdzene" 2:52.61 3:01.78
    18.-19. Linards Baumanis 98 Talsi 2:57.90 3:08.50
    Alvis Veldre 98 Limbaži/S-grīva 2:59.09 3:06.24
    20 Viktors Krainovs 97 BJSS "Rīdzene" 2:58.30 3:12.91
    21.-22. Edgars Šteins 98 Talsi 3:02.49
    Ginters Kublinskis 99 Limbaži/S-grīva 3:22.16

    K - 1 500 m juniores

    1 Daniela Kondratova 97 SASS/MSĢ 2:26.00 2:15.47
    2 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene" 2:23.56 2:20.84
    3 Samanta Ganiņa 97 Limbaži/S-grīva 2:31.26 2:22.79
    4 Līva Parfenkova 99 BJSS "Rīdzene" 2:37.51 2:31.94
    5 Daiga Liepiņa 98 Jelgavas BJSS 2:33.10 2:33.26 2:32.47
    6 Santa Dreimane 99 Limbaži/S-grīva 2:32.81 2:35.28
    7 Justīne Andersone 98 BJSS "Rīdzene" 2:42.44 2:38.34 2:40.08
    8 Amanda Opolā 97 BJSS "Rīdzene" 2:32.98 2:43.07
    9 Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS 2:47.16 2:38.16 2:45.65
    10 Kristīne Bulačņikova 97 V-pils sp.sk. "Spars" 2:50.59 2:44.73
    11 Valērija Makare 99 Jelgavas BJSS 2:41.81 2:46.89
    12 Amanda Akmene 97 Talsi 2:43.62 2:47.16
    13 Viktorija Ķempele 98 V-pils sp.sk. "Spars" 2:48.83 2:47.50
    14 Santa Kupča 96 BJSS "Rīdzene" 2:52.28 2:47.84
    15 Debora Zemzare 99 Jelgavas BJSS 2:51.76 2:56.72
    16 Luīze Jerohova 97 SASS/MSĢ 2:53.43
    17.-18. Laura Reine 97 Talsi 3:18.17
    Marija Prohorova 98 BJSS "Rīdzene" 2:53.95

    K - 2 500 m juniori

    1 Hedijs Vents Brunevics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ 1:48.89 1:47.83
    Dāvis Ciršs 97
    2 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 1:49.65 1:49.30
    Filips Ozolinkevičs 97
    3 Emīls Budrevics 96 Jelgava KC/ SASS 2:00.49 1:50.51
    Mārtiņš Pumpa 96
    4 Sergejs Fjodorovs 96 BJSS "Rīdzene" 1:50.15 1:51.64
    Arturs Kleins 97
    5 Santis Pupuriņš 98 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 1:55.22 2:06.95 1:56.17
    Dāvis Pupuriņš 97
    6 Roberts Altmanis 99 Jelgavas BJSS 2:20.51 2:11.51 2:01.48
    Artūrs Derkusovs 99
    7 Roberts Ernests Levics 99 Jelgavas BJSS 2:04.12 2:03.36
    Rihards Kraulis 99
    8 Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva 2:03.40 2:05.42
    Heino Vāravs 99
    9 Konstantīns Mihailovs 97 BJSS "Rīdzene" 2:11.87 2:13.69 2:12.64
    Arjoms Apsītis 97
    10 Sergejs Nikonovs 99 BJSS "Rīdzene" 2:24.80 2:23.41
    Gregors Nīss 99
    11 Deivids Jaunsproģis 98 V-pils sp.sk. "Spars" 2:25.82 2:30.89
    Emīls Kalenda 98

    C - 2 500 m juniori

    1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/ MSĢ 2:10.00
    Guntis Kundziņš 96
    2 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS 2:11.20
    Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ
    3 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva/MSĢ 2:23.86
    Rūdolfs Segliņš 96
    4 Roberts Lagzdiņš 99 Jelgavas BJSS 2:24.57
    Dmitrijs Bazarnijs 97
    5 Raivo Jēkabsons 96 Sp.sk. "Spars"/MSĢ 3:00.29
    Toms Izmailovs 96
    7 Edgars Šteins 98 Talsi 3:02.01
    Linards Baumanis 98
    8 Arsenijs Nitijevskis 99 BJSS "Rīdzene" DSK
    Artūrs Belāns 99

    K - 2 500 m juniores

    1 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene" 2:10.92
    Amanda Opolā 97
    2 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva 2:12.02
    Samanta Ganiņa 97
    3 Amanda Krūmiņa 99 Limbaži/S-grīva 2:20.26
    Santa Dreimane 99
    4 Valērija Makare 99 Jelgavas BJSS 2:21.10
    Eva Altrofa 99 BJSS "Rīdzene"
    5 Daiga Liepiņa 98 Jelgavas BJSS 2:26.54
    Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS
    6 Kristīne Bulačņikova 97 V-pils sp.sk. "Spars" 2:37.13
    Viktorija Ķempele 98

    K- 4 500 m juniori

    1 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ 1:35.13
    Dāvis Ciršs 97
    Linards Landsmanis 97
    Aldis Vilde 97
    2 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS/Talsi/MSĢ 1:36.73
    Filips Ozolinkevičs 97
    Roberts Altmanis 99
    Roberts Akmens 96
    3 Sergejs Fjodorovs 96 BJSS "Rīdzene" /SASS/ Jelgava KC 1:43.45
    Arturs Kleins 97
    Mārtiņš Pumpa 96
    Emīls Budrevics
    4 Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva 1:47.16
    Heino Vāravs 99
    Raivis Ozoliņš 96
    Silvestrs Sebris 96
    5 Santis Pupuriņš 98 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 1:48.32
    Dāvis Pupuriņš 97
    Kristaps Laube 99
    Mārtiņš Gvazdžiausks 99
    6 Artūrs Derkusovs 99 Jelgavas BJSS 1:53.26
    Rihards Kraulis 99
    Roberts Ernests Levics 99
    Ansis Aleksandrs Ziemelis 99
    7 Sandris Kozlovskis 98 V-pils sp.sk. "Spars" 2:04.13
    Deivids Jaunsproģis 98
    Emīls Kalenda 98
    Kristaps Redviņš 97

    C- 4 500 m juniori

    1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 1:52.70
    Guntis Kundziņš 96
    Arnolds Kudrjavcevs 96
    Uvis Zemturis 98
    2 Dāvis Iļjins 98 Limbaži/S-grīva/ Ventspils/ MSĢ 1:53.60
    Ģirts Jansons 96
    Rūdolfs Segliņš 96
    Aleks Podenskis 97
    3 Roberts Lagzdiņš 99 Jelgavas BJSS 2:02.10
    Miks Galvanovskis 97
    Boriss Lonskis 97
    Dmitrijs Bazarnijs 97
    4 Arsenijs Nitijevskis 99 BJSS "Rīdzene" DSK
    Artūrs Belāns 99
    Viktors Krainovs 97
    Artis Vītiņš 97

    K- 4 500 m juniores

    1 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva 1:59.64
    Samanta Ganiņa 97
    Amanda Krūmiņa 99
    Santa Dreimane 99
    2 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene" 2:01.13
    Līva Parfenkova 99
    Santa Kupča 96
    Amanda Opolā 97
    3 Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS/ 2:07.02
    Daiga Liepiņa 98 BJSS "Rīdzene"
    Valērija Makare 99
    Eva Altrofa 99
    4 Kristīne Bulačņikova 97 V-pils sp.sk. "Spars" izst.
    Linda Krilovska 99
    Megija Kūle 99
    Viktorija Ķempele 98

    K-1 500 m U-23 vīrieši

    1 Denis Volkovs 94 Brocēnu nov.BJSS 2:03.03 1:52.54
    2 Kaspars Tīklenieks 93 Limbaži/S-grīva 2:01.79 1:54.26
    3 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 1:58.01 1:55.09
    4 Juris Apters 93 BJSS "Rīdzene" 2:06.34 1:59.09
    5 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ 2:01.99 2:08.50 2:05.67
    6 Endijs Bikovičs 91 SASS/MSĢ 2:18.88 2:13.96 2:06.67
    7 Edgars Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva/MSĢ 2:01.79 2:08.80
    8 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ 2:29.84 2:10.80 2:09.82
    9 Vasilijs Andriško 95 Brocēnu nov.BJSS 2:01.15 2:17.99
    10 Emīls Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva 2:18.72 2:18.83
    11 Raivo Ločmelis 92 Jelgava KC 2:22.72 2:21.12
    12 Dāvis Veikšāns 92 BJSS "Rīdzene" 2:34.12 2:30.28

    C-1 500m U-23 vīrieši

    1 Dagnis Iļjins 92 Sp.sk. "Spars" 2:13.02 2:08.35
    2 Arvis Iļjins 94 Airēšanas kl. "Venta" 2:18.89 2:11.89
    3 Mārtiņš Burkovskis 93 Sp.sk. "Spars" 2:24.41 2:14.75
    4 Staņislavs Ļeščinskis 93 BJSS "Rīdzene" 2:24.00 2:15.14
    5 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS 2:43.22 2:19.83
    6 Dāvids Alijevs 95 SASS/MSĢ 2:42.26 2:41.40 2:22.23
    7 Ivo Jēkabsons 95 Sp.sk. "Spars" 2:29.84 2:22.80 2:26.59
    8 Andrejs Masļakovs 92 BJSS "Rīdzene" 2:42.72 2:43.80
    9 Roberts Zimelis 92 Talsi 2:42.32 2:29.56 2:45.91
    10 Ēriks Urbāns 94 Brocēnu nov.BJSS 2:43.70 2:54.54
    11 Emīls Buliņš 94 BJSS "Rīdzene" 3:04.38 2:56.41
    12 Ričards Celms 95 BJSS "Rīdzene" 3:32.2 3:35.55

    K-1 500 m U-23 sievietes

    1 Madara Aldiņa 94 BJSS "Rīdzene" 2:15.32
    2 Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ 2:29.37
    3 Marta Kondratova 95 SASS/MSĢ 2:45.87
    4 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ nest.

    K-2 500 m U-23 vīrieši

    1 Deniss Volkovs 94 Brocēnu nov.BJSS 1:42.48
    Vasilijs Andriško 95
    2 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS/ ŪSK Barons/Limbaži/S-grīva 1:44.17
    Kaspars Tīklenieks 93
    3 Jānis Andersons 94 BJSS "Rīdzene" 1:45.33
    Ģirts Alksnis 94
    4 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ 2:00.11
    Endijs Bikovičs 91
    5 Raivo Ločmelis 92 Jelgava KC 2:02.42
    Juris Apters 93 BJSS "Rīdzene"

    C-2 500 m U-23 vīrieši

    1 Dāvids Alijevs 95 BJSS "Rīdzene"/SASS 2:13.73
    Stanislavs Leščinskis 93
    2 Andrejs Masļakovs 92 BJSS "Rīdzene" 2:34.07
    Vsevolods Leonovs 95

    K-2 500 m U-23 sievietes

    1 Madara Aldiņa 94 BJSS "Rīdzene" 2:09.60
    Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    2 Eva Pričiņa 94 Jelgavas KC 2:51.60
    Maija Ābele 94

    K- 4 500 m U-23 vīrieši

    1 Jānis Andersons 94 BJSS "Rīdzene"/ Brocēnu nov. SS 1:32.51
    Ģirts Alksnis 94
    Deniss Volkovs
    Vasīlijs Andriško
    2 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS/ ŪSK Barons/ Limbaži/S-grīva 1:37.82
    Kaspars Tīklenieks 93
    Edgars Tīklenieks 94
    Artūrs Āboltiņš 95
    3 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ 1:43.51
    Endijs Bikovičs 91
    Juris Apters 93
    Dāvis Veikšāns 92

    K-1 200 m juniori

    1 Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ 0:40.60 0:39.46 0:36.69
    2 Aldis Vilde 97 Limbaži/S-grīva 0:42.38 0:41.78 0:39.08
    3 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ 0:43.09 0:43.33 0:39.29
    4 Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva 0:41.64 0:41.20 0:39.84
    5 Mārtiņš Pumpa 96 SASS/MSĢ 0:41.79 0:42.26 0:40.20
    6 Emīls Budrevics 96 Jelgava KC 0:44.47 0:40.90 0:40.71
    7 Edgars Andžs 97 Limbaži/S-grīva 0:47.59 0:42.58 0:41.36
    8 Filips Ozolinkevičš 97 Jelgavas BJSS 0:43.34 0:42.49 0:41.66
    9 Mārtiņš Gvazdžiausks 99 BJSS "Rīdzene" 0:43.76 0:43.74 0:42.14
    10.-11 Linards Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 0:48.61 0:45.39
    Santis Pupuriņš 98 BJSS "Rīdzene" 0:47.33 0:43.17
    Eduards Krūtainis 97 Brocēnu nov.BJSS 0:46.19 0:44.07
    13.-16. Roberts Brālis 96 Talsi 0:45.63 0:47.89
    Sergejs Fjodorovs 96 BJSS "Rīdzene" 0:46.91 0:43.34
    Arturs Kleins 97 BJSS "Rīdzene" 0:45.61 0:44.13
    Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva 0:45.97 0:44.25
    17.-20. Heino Vāravs 99 Limbaži/S-grīva 0:48.08 0:49.87
    Kristaps Laube 99 BJSS "Rīdzene" 1:03.67 0:46.38
    Konstantīns Mihailovs 97 BJSS "Rīdzene" 0:47.70 0:45.93
    Silvestrs Sebris 96 Limbaži/S-grīva 0:45.74 0:48.62
    21.-24. Deivids Jaunsproģis 98 V-pils sp.sk. "Spars" 0:49.87 0:50.16
    Sergejs Nikonovs 99 BJSS "Rīdzene" 0:50.07 0:48.02
    Artjoms Apsītis 97 BJSS "Rīdzene" 0:48.04 0:46.31
    Emīls Kalenda 98 V-pils sp.sk. "Spars" 0:49.26 0:49.30
    25.-28. Horens Lāns 99 Limbaži/S-grīva 0:51.31 0:52.08
    Kārlis Karlštrems 99 Talsi 0:48.30 0:49.25
    Valters Sudmalis 98 BJSS "Rīdzene" 0:50.11 0:48.65
    Daniels Ostapko 96 Limbaži/S-grīva 0:50.75 0:51.58
    29.-32. Rolands Šakals 97 Brocēnu nov.BJSS 0:48.60 0:52.70
    Kristaps Redviņš 97 V-pils sp.sk. "Spars" 0:48.78 0:49.67
    Toms Donis 96 Talsi 1:00.42 0:49.03
    Romāns Kotikovs 97 SASS/MSĢ 0:54.86 0:54.88
    33 Ādams Adamovičs 97 SASS/MSĢ 0:48.51 0:50.27

    C - 1 200 m juniori

    1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 0:46.24 0:43.79
    2 Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ 0:44.15 0:47.60 0:44.75
    3 Dāvis Iļjins 98 Sp.sk. "Spars" /MSĢ 0:43.74 0:44.87
    4 Guntis Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 0:49.30 0:46.40 0:46.05
    5 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS 0:47.56 0:47.69
    6 Ģirts Jansons 96 Sp.sk. "Spars"/MSĢ 0:57.83 0:48.65 0:48.17
    7 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 0:49.27 0:49.04 0:49.17
    8 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva/MSĢ 0:49.90 0:49.69 0:49.76
    9 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS 0:31.30 0:50.45 0:51.78
    10.-11. Roberts Lagzdinš 99 Jelgavas BJSS 0:52.11 0:50.72
    Toms Izmailovs 96 Sp.sk. "Spars" 0:52.53 0:52.80
    12.-13. Uvis Zemturis 98 Talsi 0:52.61 0:50.83
    Kristaps Smilgainis 97 Talsi 0:51.10 0:53.50
    14.-15. Raivo Jēkabsons 96 Sp.sk. "Spars"/MSĢ 0:51.26 0:51.18
    Arsenijs Nitijevskis 99 BJSS "Rīdzene" 0:57.17 0:58.91
    16.-17. Linards Baumanis 98 Talsi 1:06.54 0:57.30
    Ginters Kublinskis 99 Limbaži/S-grīva 1:03.57 1:03.77
    18.-19. Artūrs Belāns 99 BJSS "Rīdzene" 0:58.08 0:57.55
    Viktors Krainovs 97 BJSS "Rīdzene" 1:07.20 1:08.11
    20 Edgars Šteins 98 Talsi 1:05.74 1:04.13
    21 Artis Vītiņš 97 BJSS "Rīdzene" 0:54.46
    22 Alvis Veldre 98 Limbaži/S-grīva 1:05.11

    K - 1 200 m juniores

    1 Daniela Kondratova 97 SASS/MSĢ 0:47.69 0:46.82
    2 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene" 0:47.68 0:47.74
    3 Līva Parfenkova 99 BJSS "Rīdzene" 0:51.89 0:51.63
    4 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva 0:53.63 0:51.09 0:51.80
    5 Samanta Ganiņa 97 Limbaži/S-grīva 0:55.27 0:52.99 0:52.18
    6 Amanda Opolā 97 BJSS "Rīdzene" 0:54.92 0:52.86 0:52.35
    7 Amanda Krūmiņa 99 Limbaži/S-grīva 0:55.55 0:54.34 0:54.56
    8 Amanda Akmene 97 Talsi 0:56.11 0:56.17 0:55.88
    9 Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS 0:57.72 0:55.42 0:57.16
    10.-11. Valērija Makare 99 Jelgavas BJSS 0:56.16 0:55.77
    Justīne Andersone 98 BJSS "Rīdzene" 0:58.66 0:56.81
    12.-13. Luīze Jerohova 97 SASS/MSĢ 1:01.98 0:59.11
    Kristīne Bulačņikova 97 V-pils sp.sk. "Spars" 1:00.10 0:57.91
    14.-15. Santa Kupča 96 BJSS "Rīdzene" 1:00.82 0:59.23
    Linda Krilovska 99 V-pils sp.sk. "Spars" 1:01.61 0:59.50
    16.-17. Debora Zemzare 99 Jelgavas BJSS 1:01.74 1:03.21
    Marija Prohorova 98 BJSS "Rīdzene" 1:06.11 1:05.69
    18 Laura Reine 97 Talsi 1:22.10 1:09.92
    Megija Kūle 99 V-pils sp.sk. "Spars" DSK

    C-1 200m juniores

    1 Tatjana Tokareva 98 BJSS "Rīdzene" 1:02.05
    2 Jekaterina Horkova 99 BJSS "Rīdzene" 1:30.70
    3 Jūlija Gutova 99 Jelgavas BJSS 1:37.77
    4 Elvīra Bartuša 98 BJSS "Rīdzene" 1:55.37

    K - 2 200 m juniori

    1 Hedijs Vents Brunevics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ 0:37.51 0:36.21
    Dāvis Ciršs 97
    2 Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ 0:37.97 0:37.72
    Roberts Brālis 96
    3 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 0:37.96 0:38.30
    Filips Ozolinkevičs 97
    4 Emīls Budrevics 96 Jelgavas KC, SASS 0:39.19 0:38.59
    Mārtiņs Pumpa 96
    5 Santis Pupuriņš 98 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 0:39.50 0:39.82
    Dāvis Pupuriņš 97
    6 Sergejs Fjodorovs 96 BJSS "Rīdzene" 0:39.27 0:40.28
    Arturs Kleins 97
    7 Eduards Krūtainis 97 Brocēnu nov.BJSS 0:42.04 0:42.84 0:42.87
    Rolands Šakals 97
    8 Roberts Altmanis 99 Jelgavas BJSS 0:41.58 0:43.16
    Artūrs Derkusovs 99
    9 Roberts Ernests Levics 99 Jelgavas BJSS 0:43.25 0:43.24
    Rihards Kraulis 99
    10 Konstantīns Mihailovs 97 BJSS "Rīdzene" 0:41.82 0:43.84
    Arjoms Apsītis 97
    11 Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva 0:42.73 0:44.10
    Heino Vāravs 99
    12 Kristaps Redviņš 97 V-pils sp.sk. "Spars" 0:54.92 0:48.21
    Emīls Kalenda 98
    13 Deivids Jaunsproģis 98 V-pils sp.sk. "Spars" 0:52.85 0:51.15
    Sandris Kozlovskis 98
    14 Sergejs Nikonovs 99 BJSS "Rīdzene" 0:52.76 0:55.32
    Gregors Nīss 99

    C-2 200m juniori

    1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/ MSĢ 0:41.22
    Guntis Kundziņš 96
    2 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS 0:43.71
    Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ
    3 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva/MSĢ 0:45.76
    Rūdolfs Segliņš 96
    4 Raivo Jēkabsons 96 Sp.sk. "Spars"/MSĢ 0:47.08
    Toms Izmailovs 96
    5 Kristaps Smilgainis 97 Talsi 0:49.17
    Uvis Zemturis 98
    6 Roberts Lagzdiņš 99 Jelgavas BJSS 0:49.69
    Dmitrijs Bazarnijs 97
    7 Arsenijs Nitijevskis 99 BJSS "Rīdzene" 0:55.51
    Artūrs Belāns 99
    8 Edgars Šteins 98 Talsi 0:58.13
    Linards Baumanis 98

    K-2 200 m juniores

    1 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene" 0:44.91
    Amanda Opolā 97
    2 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva 0:47.51
    Samanta Ganiņa 97
    3 Valērija Makare 99 Jelgavas BJSS 0:51.78
    Eva Altrofa 99 BJSS "Rīdzene"
    4 Amanda Krūmiņa 99 Limbaži/S-grīva 0:51.95
    Santa Dreimane 99
    5 Daiga Liepiņa 98 Jelgavas BJSS 0:52.69
    Baiba Petrovska 98
    6 Sandija Megi 99 Limbaži/S-grīva 0:53.71
    Anete Neretniece 98
    7 Linda Krilovska 99 V-pils sp.sk. "Spars" 0:55.63
    Kristīne Bulačņikova 97

    K-4 200m juniori

    1 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ 0:34.47
    Dāvis Ciršs 97
    Silvestrs Sebris 96
    Aldis Vilde 97
    2 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 0:34.81
    Filips Ozolinkevičs 97 Talsi/MSĢ
    Roberts Altmanis 99
    Roberts Akmens 96
    3 Sergejs Fjodorovs 96 BJSS "Rīdzene"/ SASS/ KC Jelgava 0:36.65
    Arturs Kleins 97
    Mārtiņš Pumpa 96
    Emīls Budrevics
    4 Santis Pupuriņš 98 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 0:39.52
    Dāvis Pupuriņš 97
    Kristaps Laube 99
    Mārtiņš Gvazdžiausks 99
    5 Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva 0:44.25
    Heino Vāravs 99
    Horens Lāns 99
    Linards Landsmanis 97
    6 Artūrs Derkusovs 99 Jelgavas BJSS 0:45.04
    Rihards Kraulis 99
    Roberts Ernests Levics 99
    Ansis Aleksandrs Ziemelis 99
    7 Sandris Kozlovskis 98 V-pils sp.sk. "Spars" 0:45.82
    Deivids Jaunsproģis 98
    Emīls Kalenda 98
    Kristaps Redviņš 97

    C-4 200m juniori

    1 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva/ Ventspils/ MSĢ 0:40.58
    Rūdolfs Segliņš 96
    Ģirts Jansons 96
    Dāvis Iļjins 98
    2 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 0:41.06
    Guntis Kundziņš 96
    Arnolds Kudrjavcevs 96
    Uvis Zemturis 98
    3 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 0:42.76
    Miks Galvanovskis 97
    Boriss Lonskis 97
    Dmitrijs Bazarnijs 97
    4 Arsenijs Nitijevskis 99 BJSS "Rīdzene" 0:50.46
    Artūrs Belāns 99
    Viktors Krainovs 97
    Artis Vītiņš 97

    K-4 200m juniores

    1 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva 0:46.19
    Samanta Ganiņa 97
    Amanda Krūmiņa 99
    Santa Dreimane 99
    2 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene" 0:46.23
    Līva Parfenkova 99
    Santa Kupča 96
    Amanda Opolā 97
    3 Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS/ 0:48.98
    Daiga Liepiņa 98 BJSS "Rīdzene"
    Valērija Makare 99
    Eva Altrofa 99
    4 Kristīne Bulačņikova 97 V-pils sp.sk. "Spars" 0:56.35
    Linda Krilovska 99
    Megija Kūle 99
    Viktorija Ķempele 98

    K-1 4 x 200m juniori

    1 Sergejs Fjodorovs 96 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 2:56.19
    Arturs Kleins 97
    Santis Pupuriņš 98
    Dāvis Pupuriņš 97
    2 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 2:58.37
    Filips Ozolinkevičs 97
    Roberts Altmanis 99
    Roberts Ernests Levics 99
    3 Roberts Akmens 96 Talsi 3:08.25
    Roberts Brālis 96
    Toms Donis 96
    Kārlis Karlštrems 99
    4 Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva 3:08.38
    Heino Vāravs 99
    Silvestrs Sebris 96
    Linards Landsmanis 97
    5 Konstantīns Mihailovs 97 BJSS "Rīdzene" 3:11.27
    Artjoms Apsītis 97
    Mārtiņš Gvazdžiausks 99
    Sergejs Nikonovs 99
    6 Sandris Kozlovskis 98 V-pils sp.sk. "Spars" 3:41.08
    Deivids Jaunsproģis 98
    Emīls Kalenda 98
    Kristaps Redviņš 97
    7 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ DSK
    Dāvis Ciršs 97
    Raivis Ozoliņš 96
    Aldis Vilde 97

    C-1 4 x 200m juniori

    1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 3:14.11
    Guntis Kundziņš 96
    Arnolds Kudrjavcevs 96
    Kristaps Smilgainis 97
    2 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 3:20.72
    Miks Galvanovskis 97
    Boriss Lonskis 97
    Roberts Lagzdiņš 99
    3 Aleks Podenskis 97 Limbaži/ S-grīva 3:55.85
    Rūdolfs Segliņš 96
    Ginters Kublinskis 99
    Alvis Veldre 98
    4 Arsenijs Nitijevskis 99 BJSS "Rīdzene" 4:08.25
    Artūrs Belāns 99
    Viktors Krainovs 97
    Artis Vītiņš 97
    5 Ģirts Jansons 96 V-pils sp.sk."Spars" DSK
    Roms Izmailovs 96
    Raivo Jēkabsons 96
    Dāvis Iļjins 98

    K-1 4 x 200m juniores

    1 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva 3:35.88
    Samanta Ganiņa 97
    Amanda Krūmiņa 99
    Santa Dreimane 99
    2 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene" 3:36.51
    Līva Parfenkova 99
    Santa Kupča 96
    Amanda Opolā 97
    3 Daiga Liepiņa 98 Jelgavas BJSS 3:53.35
    Baiba Petrovska 98
    Valērija Makare 99
    Debora Zemzare 99
    6 Kristīne Bulačņikova 97 V-pils sp.sk. "Spars" 4:13.96
    Linda Krilovska 99
    Megija Kūle 99
    Viktorija Ķempele 98

    K-1 200 m U-23 vīrieši

    1 Kaspars Tīklenieks 93 Limbaži/S-grīva 0:39.30 0:37.07
    2 Denis Volkovs 94 Brocēnu nov.BJSS 0:40.08 0:37.46
    3 Vasilijs Andriško 95 Brocēnu nov.BJSS 0:42.31 0:39.41
    4 Edgars Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva/MSĢ 0:40.94 0:39.97
    5 Juris Apters 93 BJSS "Rīdzene" 0:43.21 0:43.47 0:41.25
    6 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ 0:41.75 0:42.22
    7 Endijs Bikovičs 91 SASS/MSĢ 0:43.81 0:43.79
    8 Dāvis Veikšāns 92 BJSS "Rīdzene" 0:44.01 0:43.89 0:43.95
    9 Raivo Ločmelis 92 Jelgava KC 0:46.45 0:44.03 izst.
    10 Emīls Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva 0:45.28 0:44.22

    C-1 200m U-23 vīrieši

    1 Dagnis Iļjins 92 Sp.sk. "Spars" 0:45.26 0:44.98
    2 Arvis Iļjins 94 Airēšanas kl. "Venta" 0:45.94 0:45.32
    3 Mārtiņš Burkovskis 93 Sp.sk. "Spars" 0:44.44 0:45.57
    4 Staņislavs Ļeščinskis 93 BJSS "Rīdzene" 0:46.28 0:47.37
    5 Dāvids Alijevs 95 SASS/MSĢ 0:47.77 0:48.57
    6 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS 0:46.80 0:48.86
    7 Kaspars Eihvalds 95 Jelgavas BJSS 0:48.44 0:48.28 0:49.23
    8 Ivo Jēkabsons 95 Sp.sk. "Spars" 0:49.69 0:49.85 0:51.20
    9 Andrejs Masļakovs 92 BJSS "Rīdzene" 0:50.41 0:51.37
    10 Ēriks Urbāns 94 Brocēnu nov.BJSS 0:49.59 0:51.50
    11 Roberts Zimelis 92 Talsi 0:49.97 0:52.25
    12 Vsevolods Ļeonovs 95 BJSS "Rīdzene" 0:55.81 0:55.19
    13 Emīls Buliņš 94 BJSS "Rīdzene" 1:03.41 0:05.76
    14 Ričards Celms 95 BJSS "Rīdzene" 1:16.22 1:20.43

    K-1 200m U-23 sievietes

    1 Madara Aldiņa 94 BJSS "Rīdzene" 0:48.92
    2 Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ 0:51.67
    3 Marta Kondratova 95 SASS/MSĢ 0:55.00
    4 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ 0:55.20
    5 Anastasija Kostenko 93 BJSS "Rīdzene" 0:57.10
    6 Eva Pričiņa 94 Jelgava KC 1:03.20
    7 Maija Ābele 94 Jelgava KC izst.

    K-2 200m U-23 vīrieši

    1 Jānis Andersons 94 BJSS "Rīdzene" 0:35.11
    Ģirts Alksnis 94
    2 Deniss Volkovs 94 Brocēnu nov.BJSS 0:35.38
    Vasilijs Andriško 95
    3 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS/ ŪSK Barons 0:38.71
    Kaspars Tīklenieks 93 Limbaži/S-grīva
    4 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ 0:41.35
    Endijs Bikovičs 91
    5 Dāvis Veikšāns 92 BJSS "Rīdzene" 0:42.41
    Rihards Čakstiņš 93
    6 Raivo Ločmelis 92 Jelgava KC 0:42.73
    Jurijs Apters 93 BJSS "Rīdzene"

    C-2 200m U-23 vīrieši

    1 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS 0:44.07
    Kaspars Eihvalds 95
    2 Arvis Iļjins 94 Air.kl. "Venta"/SASS 0:44.66
    Dāvids Alijevs 95
    3 Andrejs Masļakovs 92 BJSS "Rīdzene" 0:49.77
    Vsevolods Leonovs 95

    K-2 200m U-23 sievietes

    1 Madara Aldiņa 94 BJSS "Rīdzene" 0:47.61
    Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    2 Paula Kondratova 94 SASS 0:49.16
    Marta Kondratova 95
    3 Eva Pričiņa 94 Jelgavas KC 0:07.23
    Maija Ābele 94

    K-1 juniori 1000m

    1 Aldis Vilde 97 Limbaži/S-grīva
    2 Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ
    3 Raivis Ozoliņš 96 Limbaži/S-grīva

    C-1 juniori 1000m

    1 Dāvis Iļjins 98 Sp.sk. "Spars"/MSĢ
    2 Guntis Kundziņš 96 Talsi/MSĢ
    3 Ģirts Jansons 96 Sp.sk. "Spars"/MSĢ

    K-1 juniores 1000m

    1 Daniela Kondratova 97 SASS/MSĢ
    2 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene"
    3 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva

    K-2 juniori 1000m

    1 Hedijs Vents Brunevics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva
    2 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS
    Filips Ozolinkevičs 97
    3 Santis Pupuriņš 98 BJSS "Rīdzene"
    Dāvis Pupuriņš 97

    C - 2 juniori 1000 m

    1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/ MSĢ
    Guntis Kundziņš 96
    2 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS
    Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/ MSĢ
    3 Dāvis Iļjins 98 Sp.sk. "Spars"/MSĢ
    Ģirts Jansons 96

    K - 2 juniores 1000 m

    1 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene"
    Amanda Opolā 97
    2 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva
    Samanta Ganiņa 97
    3 Amanda Krūmiņa 99 Limbaži/S-grīva
    Santa Dreimane 99

    K - 4 juniori 1000 m

    1 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    Dāvis Ciršs 97
    Raivis Ozoliņš 96
    Aldis Vilde 97
    2 Sergejs Fjodorovs 96 BJSS "Rīdzene"/ SASS/KC Jelgava
    Arturs Kleins 97
    Mārtiņš Pumpa 96
    Emīls Budrevics
    3 Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva
    Heino Vāravs 99
    Linards Landsmanis 97
    Silvestrs Sebris 96

    C - 4 juniori 1000 m

    1 Aleks Podenskis 97 Limbaži/ S-grīva/ MSĢ/Ventspils
    Rūdolfs Segliņš 96
    Ģirts Jansons 96
    Dāvis Iļjins 98
    2 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ
    Guntis Kundziņš 96
    Arnolds Kudrjavcevs 96
    Linards Baumanis 98
    3 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS
    Miks Galvanovskis 97
    Boriss Lonskis 97
    Dmitrijs Bazarnijs 97

    K - 1 200 m juniori

    1 Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ
    2 Aldis Vilde 97 Limbaži/S-grīva
    3 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ

    C - 1 200 m juniori

    1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ
    2 Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ
    3 Dāvis Iļjins 98 Sp.sk. "Spars" /MSĢ

    K - 1 200 m juniores

    1 Daniela Kondratova 97 SASS/MSĢ
    2 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene"
    3 Līva Parfenkova 99 BJSS "Rīdzene"

    C-1 200m juniores

    1 Tatjana Tokareva 98 BJSS "Rīdzene"
    2 Jekaterina Horkova 99 BJSS "Rīdzene"
    3 Jūlija Gutova 99 Jelgavas BJSS

    K - 2 200 m juniori

    1 Hedijs Vents Brunevics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    Dāvis Ciršs 97
    2 Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ
    Roberts Brālis 96
    3 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS
    Filips Ozolinkevičs 97

    C-2 200m juniori

    1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/ MSĢ
    Guntis Kundziņš 96
    2 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS
    Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ
    3 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    Rūdolfs Segliņš 96

    K-2 200m juniores

    1 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene"
    Amanda Opolā 97
    2 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva
    Samanta Ganiņa 97
    3 Valērija Makare 99 Jelgavas BJSS
    Eva Altrofa 99 BJSS "Rīdzene"

    K-4 200m juniori

    1 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    Dāvis Ciršs 97
    Silvestrs Sebris 96
    Aldis Vilde 97
    2 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS
    Filips Ozolinkevičs 97 Talsi/MSĢ
    Roberts Altmanis 99
    Roberts Akmens 96
    3 Sergejs Fjodorovs 96 BJSS "Rīdzene"/ SASS/ KC Jelgava
    Arturs Kleins 97
    Mārtiņš Pumpa 96
    Emīls Budrevics

    C-4 200m juniori

    1 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva/ Ventspils/ MSĢ
    Rūdolfs Segliņš 96
    Ģirts Jansons 96
    Dāvis Iļjins 98
    2 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ
    Guntis Kundziņš 96
    Arnolds Kudrjavcevs 96
    Linards Baumanis 98
    3 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS
    Miks Galvanovskis 97
    Boriss Lonskis 97
    Dmitrijs Bazarnijs 97

    K-4 200m juniores

    1 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva
    Samanta Ganiņa 97
    Amanda Krūmiņa 99
    Santa Dreimane 99
    2 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene"
    Līva Parfenkova 99
    Santa Kupča 96
    Amanda Opolā 97
    3 Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS/
    Daiga Liepiņa 98 BJSS "Rīdzene"
    Valērija Makare 99
    Eva Altrofa 99

    K-1 4 x 200m juniori

    1 Sergejs Fjodorovs 96 BJSS "Rīdzene"
    Arturs Kleins 97
    Santis Pupuriņš 98
    Dāvis Pupuriņš 97
    2 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS
    Filips Ozolinkevičs 97
    Roberts Altmanis 99
    Roberts Ernests Levics 99
    3 Roberts Akmens 96 Talsi
    Roberts Brālis 96
    Toms Donis 96
    Kārlis Karlštrems 99

    C-1 4 x 200m juniori

    1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ
    Guntis Kundziņš 96
    Arnolds Kudrjavcevs 96
    Kristaps Smilgainis 97
    2 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS
    Miks Galvanovskis 97
    Boriss Lonskis 97
    Roberts Lagzdiņš 99
    3 Aleks Podenskis 97 Limbaži/ S-grīva
    Rūdolfs Segliņš 96
    Ginters Kublinskis 99
    Alvis Veldre 98

    K-1 4 x 200m juniores

    1 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva
    Samanta Ganiņa 97
    Amanda Krūmiņa 99
    Santa Dreimane 99
    2 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene"
    Līva Parfenkova 99
    Santa Kupča 96
    Amanda Opolā 97
    3 Daiga Liepiņa 98 Jelgavas BJSS
    Baiba Petrovska 98
    Valērija Makare 99
    Debora Zemzare 99

    K - 1 500 m juniori

    1 Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ
    2 Aldis Vilde 97 Limbaži/S-grīva
    3 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS

    C - 1 500 m juniori

    1 Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ
    2 Dāvis Iļjins 98 Sp.sk. "Spars" /MSĢ
    3 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ

    K - 1 500 m juniores

    1 Daniela Kondratova 97 SASS/MSĢ
    2 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene"
    3 Samanta Ganiņa 97 Limbaži/S-grīva

    K - 2 500 m juniori

    1 Hedijs Vents Brunevics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    Dāvis Ciršs 97
    2 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS
    Filips Ozolinkevičs 97
    3 Emīls Budrevics 96 Jelgava KC/ SASS
    Mārtiņš Pumpa 96

    C - 2 500 m juniori

    1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/ MSĢ
    Guntis Kundziņš 96
    2 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS
    Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ
    3 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    Rūdolfs Segliņš 96

    K - 2 500 m juniores

    1 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene"
    Amanda Opolā 97
    2 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva
    Samanta Ganiņa 97
    3 Amanda Krūmiņa 99 Limbaži/S-grīva
    Santa Dreimane 99

    K- 4 500 m juniori

    1 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    Dāvis Ciršs 97
    Linards Landsmanis 97
    Aldis Vilde 97
    2 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS/Talsi/MSĢ
    Filips Ozolinkevičs 97
    Roberts Altmanis 99
    Roberts Akmens 96
    3 Sergejs Fjodorovs 96 BJSS "Rīdzene" /SASS/ Jelgava KC
    Arturs Kleins 97
    Mārtiņš Pumpa 96
    Emīls Budrevics

    C- 4 500 m juniori

    1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ
    Guntis Kundziņš 96
    Arnolds Kudrjavcevs 96
    Uvis Zemturis 98
    2 Dāvis Iļjins 98 Limbaži/S-grīva/ Ventspils/ MSĢ
    Ģirts Jansons 96
    Rūdolfs Segliņš 96
    Aleks Podenskis 97
    3 Roberts Lagzdiņš 99 Jelgavas BJSS
    Miks Galvanovskis 97
    Boriss Lonskis 97
    Dmitrijs Bazarnijs 97

    K- 4 500 m juniores

    1 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva
    Samanta Ganiņa 97
    Amanda Krūmiņa 99
    Santa Dreimane 99
    2 Laura Skukauska 96 BJSS "Rīdzene"
    Līva Parfenkova 99
    Santa Kupča 96
    Amanda Opolā 97
    3 Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS/
    Daiga Liepiņa 98 BJSS "Rīdzene"
    Valērija Makare 99
    Eva Altrofa 99

    K - 1 U-23 vīrieši 1000 m

    1 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS
    2 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    3 Edgars Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva/MSĢ

    C - 1 U-23 vīrieši 1000 m

    1 Arvis Iļjins 94 Sp.sk."Spars"
    2 Staņislavs Leščinskis 93 BJSS "Rīdzene"
    3 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS

    K - 1 U-23 sievietes 1000 m

    1 Madara Aldiņa 94 BJSS "Rīdzene"
    2 Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    3 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ

    K - 2 U-23 vīrieši 1000 m

    1 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS/ ŪSK Barons/ Limbaži/S-grīva
    Artūrs Āboltiņš 95
    2 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ
    Endijs Bikovičs 91
    3 Edgars Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva
    Raivo Ločmelis 92 Jelgavas KC

    C - 2 U-23 vīrieši 1000 m

    1 Dāvids Alijevs BJSS "Rīdzene"/SASS
    Stanislavs Leščinskis 93
    2 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS
    Kaspars Eihvalds 95

    K - 2 U-23 sievietes 1000 m

    1 Madara Aldiņa 94 BJSS "Rīdzene"
    Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva
    2 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ
    Marta Kondratova 95
    3 Eva Pričiņa 94 Jelgavas KC
    Maija Ābele 94

    K - 1 200 m U-23 vīrieši

    1 Kaspars Tīklenieks 93 Limbaži/S-grīva
    2 Denis Volkovs 94 Brocēnu nov.BJSS
    3 Vasilijs Andriško 95 Brocēnu nov.BJSS

    C-1 200m U-23 vīrieši

    1 Dagnis Iļjins 92 Sp.sk. "Spars"
    2 Arvis Iļjins 94 Airēšanas kl. "Venta"
    3 Mārtiņš Burkovskis 93 Sp.sk. "Spars"

    K-1 200m U-23 sievietes

    1 Madara Aldiņa 94 BJSS "Rīdzene"
    2 Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    3 Marta Kondratova 95 SASS/MSĢ

    K-2 200m U-23 vīrieši

    1 Jānis Andersons 94 BJSS "Rīdzene"
    Ģirts Alksnis 94
    2 Deniss Volkovs 94 Brocēnu nov.BJSS
    Vasilijs Andriško 95
    3 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS/ ŪSK Barons
    Kaspars Tīklenieks 93 Limbaži/S-grīva

    C-2 200m U-23 vīrieši

    1 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS
    Kaspars Eihvalds 95
    2 Arvis Iļjins 94 Air.kl. "Venta"/SASS
    Dāvids Alijevs 95
    3 Andrejs Masļakovs 92 BJSS "Rīdzene"
    Vsevolods Leonovs 95

    K-2 200m U-23 sievietes

    1 Madara Aldiņa 94 BJSS "Rīdzene"
    Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    2 Paula Kondratova 94 SASS
    Marta Kondratova 95
    3 Eva Pričiņa 94 Jelgavas KC
    Maija Ābele 94

    K - 1 500 m U-23 vīrieši

    1 Denis Volkovs 94 Brocēnu nov.BJSS
    2 Kaspars Tīklenieks 93 Limbaži/S-grīva
    3 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS/ŪSK Barons

    C-1 500m U-23 vīrieši

    1 Dagnis Iļjins 92 Sp.sk. "Spars"
    2 Arvis Iļjins 94 Airēšanas kl. "Venta"
    3 Mārtiņš Burkovskis 93 Sp.sk. "Spars"

    K - 1 500 m U-23 sievietes

    1 Madara Aldiņa 94 BJSS "Rīdzene"
    2 Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    3 Marta Kondratova 95 SASS/MSĢ

    K - 2 500 m U-23 vīrieši

    1 Deniss Volkovs 94 Brocēnu nov.BJSS
    Vasilijs Andriško 95
    2 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS/ ŪSK Barons/Limbaži/S-grīva
    Kaspars Tīklenieks 93
    3 Jānis Andersons 94 BJSS "Rīdzene"
    Ģirts Alksnis 94

    C - 2 500 m U-23 vīrieši

    1 Dāvids Alijevs 95 BJSS "Rīdzene"/SASS
    Stanislavs Leščinskis 93
    2 Andrejs Masļakovs 92 BJSS "Rīdzene"
    Vsevolods Leonovs 95

    K - 2 500 m U-23 sievietes

    1 Madara Aldiņa 94 BJSS "Rīdzene"
    Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ
    2 Eva Pričiņa 94 Jelgavas KC
    Maija Ābele 94

    K- 4 500 m U-23 vīrieši

    1 Jānis Andersons 94 BJSS "Rīdzene"/ Brocēnu nov. SS
    Ģirts Alksnis 94
    Deniss Volkovs
    Vasīlijs Andriško
    2 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS/ ŪSK Barons/ Limbaži/S-grīva
    Kaspars Tīklenieks 93
    Edgars Tīklenieks 94
    Artūrs Āboltiņš 95
    3 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ
    Endijs Bikovičs 91
    Juris Apters 93
    Dāvis Veikšāns 92
    Atbalstītāji
    Arčers Izglītības un zinātnes ministrija sēklas Akatrans Latvijas Gāze
    Aktuāli
    Tokyo 2020 Minsk
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija