Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    LKF JAUNATNES MEISTARSACĪKSTES
    NOLIKUMS

    Mērķis: Smaiļošanas un kanoe airēšanas popularizēšana.

    Vieta un laiks: 10.05. 2014. Brocēni

    Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

    Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

    Sacensību sākums:

    10.05. plkst.12.00

    Pārstāvju sanāksme:11.00

    Dalībnieki un programma:

    Sacensībās piedalās A grupa 1996.-1997.g.dz.
    B grupa 1998.- 2000.g.dz.
    K-1, C-1, K-1  500m

    Vērtēšana un apbalvošana:

    1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar medaļām.

    Pieteikumi:

    PIETEIKUMUS un dalībnieku kartiņas jānosūta līdz š.g.06.maijam plkst. 16:00 elektroniski uz e-pastu: canoe@canoe.lv (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

    Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās.

    Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

    Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

    Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

    Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

    Tiesneša vārds uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.

    Rezultāti

    K-1 500m vīrieši

    1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 1.47,95
    1.43,28
    2 Denis Volkovs 1994 Brocēnu novada BJSS 1.48,61 1.46,66 1.43,48
    3 Krists Straume 1986 Lucavsalas Airi 1.43,56
    1.44,87
    4 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 1.48,70
    1.46,25
    5 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS, ŪSK Barons 1.49,21 1.47,75 1.48,71
    6 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu novada BJSS 1.52,18 1.50,09 1.50,90
    7 Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene" 1.50,04 1.48,91 1.51,13
    8 Edgars Tīklenieks 1994 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 1.53,43 1.50,87 1.53,49
    9 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 1.51,62 1.48,72 2.01,17
    10 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 1.50,71 1.51,60 1.51,31
    11 Andis Priede 1985 Lucavsalas Airi 1.54,18 1.51,54 1.52,38
    12 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 1.55,27 1.53,36 1.53,66
    13 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 1.54,26 1.57,0 1.53,94
    14 Valērijs Pavlovs 1987 AK Kaija 1.55,74 1.53,2 1.54,13
    15 Jānis Bērziņš 1981 Lucavsalas Airi 1.59,47 1.58,08 1.56,03
    16 Māris Volbergs 1984 SK Lucavsalas airi 1.55,65 1.55,91 1.56,27
    17 Endijs Bikovačs 1991 SASS/MSĢ 1.58,57 1.58,87 2.11,42
    18 Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene" 1.57,04 1.55,86 izst.
    19 Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 2.00,12 2.01,34
    20.-21. Ģirts Ločmelis 1989 SK "Uz viļņa" 2.01,92 2.07,51

    Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 1.59,6 2.03,45
    22.-24. Jānis Liepiņš 1983 ŪSK Barons 2.03,7


    Dāvids Gohbergs 1994 ŪSK Barons 2.04,95


    Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 2.02,54

    C-1 500m vīrieši

    1 Gatis Pranks 1986 ŪSK Barons 1.55,06
    1.52,64
    2 Dagnis Iļjins 1992 SS "Spars" 1.53,77
    1.52,93
    3 Aivis Tints 1987 SK Atteku sala 1.55,39
    1.53,26
    4 Miķelis Ežmalis 1990 BJSS "Rīdzene" 1.52,16
    1.58,92
    5 Mārtiņš Burkovskis 1993 SS "Spars" 1.57,35 2.05,84 1.59,58
    6 Antons Knesis 1987 ŪSK Barons 2.05,38 2.07,52 2.00,51
    7 Arvis Iļjins 1994 AK "Venta" 1.55,79
    2.03,48
    8 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 1.59,29
    2.16,76
    9 Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 2.21,56 2.07,03 2.19,05
    10 Ivo Jēkabsons 1995 SS "Spars" 2.08,69 2.09,80
    11 Andrejs Masļakovs 1992 BJSS "Rīdzene" 2.25,20 2.21,66
    12 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 2.44,87 2.34,55
    13 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 3.07,71 3.02,60

    Vsevolods Leonovs 1995 BJSS "Rīdzene" nest.

    K-1 500m sievietes

    1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"

    2.04,31
    2 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"

    2.07,03
    3 Līga Poplavska 1995 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS

    2.18,17

    C-1 500m sievietes

    1 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS

    2.40,90

    C-1 500m jaunietes

    1 Tatjana Tokareva 1998 BJSS " Rīdzene"

    2.54,2
    2 Roza Haina 1998 BJSS " Rīdzene"

    4.17,34

    Jekaterina Horkova 1999 BJSS " Rīdzene"

    diskv.

    C-1 500m A jaunieši

    1 Ģirts Jansons 1996 SS " Spars"

    2.07,30
    2 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS

    2.12,56
    3 Raivo Jēkabsons 1996 SS " Spars" /MSĢ

    2.13,04
    4 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS

    2.17,90
    5 Artis Vītiņš 1997 BJSS " Rīdzene"

    2.30,60

    K-1 500m A j-tes

    1 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"

    2.12,65
    2 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS

    2.18,42
    3 Amanda Opalā 1997 BJSS "Rīdzene"

    2.26,32
    4 Kristīne Bulačņikova 1997 SS "Spars"

    2.40.21
    5 Santa Kupča 1996 BJSS "Rīdzene"

    2.40,82

    K-1 500m A gr.j-ši

    1 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 1.52,96
    1.51,10
    2 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1.57,57
    1.54,20
    3 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 1.53,30
    1.54,58
    4 Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 1.54,06
    1.55,7
    5 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene" 1.58,76
    1.56,23
    6 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 2.01,33
    1.56,86
    7 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novada BJSS 2.03,38 2.03,12 2.05,47
    8 Rolands Belverts 1997 BJSS "Rīdzene" 2.06,18 2.05,85 2.06,88
    9 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 2.05,53 2.05,60 2.07,21
    10 Kristaps Redviņš 1997 SS "Spars" 2.19,67 2.14,13
    11 Rolands Šakals 1997 Brocēnu novada BJSS 2.27,53 2.15,79
    12 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 2.20,16 2.17.77
    13 Linards Landsmanis 1997 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 2.10,65 2.21,66
    14 Artjoms Apsītis 1997 BJSS "Rīdzene" 2.14,03 diskv.
    15 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC diskv.

    C-1 500m B gr. J-ši

    1 Dāvis Iļjins 1998 SS "Spars" 2.05,56
    2.08,80
    2 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 2.25,84
    2.24,55
    3 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu novada BJSS 2.29,03
    2.28,06
    4 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 2.30,14
    2.32,38
    5 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 2.31,28
    2.33,85
    6 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 2.42,55 2.42,35 2.45,06
    7 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 2.38,63
    2.41,00
    8 Kristers Frišenvalds 1999 SS "Spars" 2.53,06 2.43,88 3.03,93
    9 Marks Aleksejevs 2000 SS "Spars" 2.56,52 2.53,14 3.04,26
    10 Aleksejs Sabarņa 2000 SS "Spars" 2.56,00 2.56,30
    11 Ralfs Naumovs 1999 SS "Spars" 3.00,21 2.58,27
    12 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 2.58,77 3.02,70
    13 Antons Jerjomins 1998 BJSS "Rīdzene" nest.

    K-1 500m B gr. j-ši

    1 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 2.02,03
    1.59,20
    2 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 2.01,88
    2.01,23
    3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 2.00,32
    2.01,63
    4 Ansis Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2.06,05 2.07,03 2.08,62
    5 Roberts Levics 1999 Jelgavas BJSS 2.09,27 2.08,51 2.09,97
    6 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 2.07,51 2.09,94 2.10,75
    7 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 2.06,62 2.11,43 2.12,06
    8 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 2.10,86 2.10,48 2.13,08
    9 Deivids Jaunsproģis 1998 SS "Spars" 2.24,12 2.16,15 2.24,69
    10 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 2.19,43 2.19,15 2.19,20
    11 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 2.17,97 2.17,03 2.20,72
    12 Emīls Kalenda 1998 SS "Spars" 2.19,84 2.20,36 2.20,90
    13 Egils Milnis 1999 Brocēnu novada BJSS 2.14,46 2.20,91 2.21,94
    14 Aleksandrs Saipulajevs 1998 SS "Spars" 2.25,63 2.25,97 2.27,94
    15 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 2.27,40 2.29,69 2.29,96
    16 Sandris Kozlovskis 1998 SS "Spars" 2.23,54 2.23,37 2.30,15
    17 Artūrs Mihaļevičs 1999 BJSS "Rīdzene" 2.25,32 2.34,79 2.35,36
    18 Ronalds Borisovs 1998 Jelgavas BJSS 2.09,37 2.13,11 nest.
    19 Rodions Saša - Zaša 1999 Jelgavas BJSS 2.29,34 2.39,31
    20 Gustavs Ķēniņš 1999 SS "Spars" 2.39,27 2.40,28
    21 Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 2.23,33 diskv.
    22.-24. Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 2.35,21


    Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 2.34,37


    Ruvims Kagans 1999 BJSS "Rīdzene" 2.56,31

    25.-26. Lūkass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 2.39,01


    Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 2.37,33


    Jānis Grūtups 1999 Jelgavas BJSS diskv.


    Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS diskv.


    Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" nest.

    K-1 500m B j-tes

    1 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 2.22,29
    2.24,54
    2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 2.25,35
    2.25,66
    3 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 2.31,09
    2.30,16
    4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 2.28,84
    2.31,75
    5 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 2.29,72 2.36,05 2.33,86
    6 Anete Neretniece 1998 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 2.34,60
    2.36,58
    7 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 2.34,21
    2.37.47
    8 Linda Krilovska 1999 SS "Spars" 2.42,47 2.42,87 2.41,99
    9 Sandija Megi 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 2.38,51 2.38.31 2.45,26
    10 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 2.47,73 2.50,12
    11 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu novada BJSS 2.50,55 2.51,38
    12 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene" 2.52,86 2.56,17
    13 Megija Kūle 1999 SS "Spars" nest.

    14 Viktorija Ķempele 1998 SS "Spars" izst.

    Galv.tiesnese I.Bome Starpt.kat.
    Galv.sekretare I.Agleniece Starpt.kat.

    Atbalstītāji
    Arčers Izglītības un zinātnes ministrija sēklas Akatrans Latvijas Gāze
    Aktuāli
    Tokyo 2020 Minsk
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija