Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    BJSS "Rīdzene" sacensības distanču slēpošanā

    Rezultāti

    A grupa vīrieši (1994.g.dz. un vecāki) 5000 m

    1 Kristaps Zaļupe 1976 Limbaži/Salacgrīva SS 13:09.94
    2 Endijs Bikovičs 1991 SASS/MSĢ 13:31.22
    3 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 14:03.47
    4 Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene" 14:14.19
    5 Krists Straume 1986 "Lucavsalas airi" 14:15.72
    6 Raivis Vinogradovs 1989 Limbaži/Salacgrīva SS 14:30.15
    7 Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene" 14:33.28
    8 Kaspars Tīklenieks 1993 MSĢ "Jūrmala" 14:40.53
    9 Guntis Apse 1967 Limbaži/Salacgrīva SS 14:52.78
    10 Oto Dzenis 1988 BJSS "Rīdzene" 15:20.00
    11 Andis Priede 1985 "Lucavsalas airi" 15:48.47
    12 Andrejs Birjukovs 1989 SASS/MSĢ 16:12.94
    13 Deniss Volkovs 1994 MSĢ "Jūrmala" 16:15.00
    14 Edgars Tīklenieks 1994 MSĢ "Jūrmala" 16:31.62
    15 Ivans Tolstojs 1994 SASS/MSĢ 16:37.59
    16 Sergejs Seļanins 1993 SASS/MSĢ 17:33.12
    17 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 18:09.44
    18 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 19:09.84
    19 Emīls Buliņš 1994 Lucavsalas airi 21:26.18
    Toms Smirnovs 1989 BJSS "Rīdzene" izstājās

    A grupa 1994.g.dz. un vecākas sievietes

    1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 16:33.81
    2 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene" 16:42.93
    3 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ 18:20.61

    B grupa juniori (1995.-1996.g.dz.) 5000 m

    1 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 14:09.10
    2 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 14:20.36
    3 Rūdolfs Segliņš 1996 MSĢ/Limbaži 15:07.61
    4 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 15:26.68
    5 Artūrs Āboltiņš 1995 MSĢ/Limbaži 16:06.20
    6 Arnolds Kudrjavcevs 1996 MSĢ "Jūrmala" 16:08.15
    7 Krists Vorkals 1996 BJSS "Rīdzene" 16:10.80
    8 Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 16:26.97
    9 Aksels Kozlovskis 1995 BJSS "Rīdzene" 17:17.05
    10 Dāvis Vasariņš 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 18:35.36
    11 Edgars Bižans 1996 SASS 23:07.93
    Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ izstājās

    B grupa 1995.-1996.g.dz. juniores

    1 Laura Skukauska 1996 MSĢ/BJSS "Rīdzene" 19:16.62
    2 Marta Kondratova 1995 SASS 20:26.86
    3 Violeta Omeļusika 1996 SASS 23:13.52
    Elvīra Kelpša 1996 BJSS "Rīdzene" izstājās

    C grupa jaunieši (1997.-1998.g.dz.) 3000 m

    1 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 08:01.05
    2 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 08:10.10
    3 Edgars Andžs 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 08:18.15
    4 Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 09:11.50
    5 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 09:32.15
    6 Linards Landsmanis 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 09:42.91
    7 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva SS 10:22.38
    8 Kārlis Andrejs Lācis 1997 BJSS "Rīdzene" 10:29.06
    9 Niks Mediņš 1997 BJSS "Rīdzene" 10:46.62
    10 Miks Klammers 1998 BJSS "Rīdzene" 12:05.31
    11 Romāns Kotikovs 1997 SASS 12:10.40
    12 Rolands Belverts 1997 BJSS "Rīdzene" 12:38.68
    13 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 12:50.12
    14 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 12:51.94
    15 Antons Jerjomins 1998 BJSS "Rīdzene" 15:17.02
    16 Dāvis Pupuriņš 1997 MSĢ/BJSS "Rīdzene" 15:50.72
    17 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 17:06.24
    18 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 18:49.30
    19 Nils Garaņčs 1998 BJSS "Rīdzene" 19:26.68
    20 Oskars Kalniņš 1997 BJSS "Rīdzene" 19:50.65
    21 Demids Sičs 1998 BJSS "Rīdzene" 21:13.43

    C grupa jaunietes (1997.-1998.g.dz.) 3000m

    1 Daniela Kondratova 1997 SASS 10:21.13
    2 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene" 22:13.50

    D grupa zēni (1999.-2001.g.dz.) 1000 m

    1 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 03:12.99
    2 Rainers Švecs 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 03:37.99
    3 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 03:42.79
    4 Reinis Brunēvics 2002 Limbaži/Salacgrīva SS 03:50.10
    5 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 04:01.80
    6 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbaži/Salacgrīva SS 04:46.35
    7 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 05:12.10
    8 Artūrs Belāns 1999 Lucavsalas airi 05:12.53
    9 Heino Vāravs 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 05:36.13
    10 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 05:38.57
    11 Artjoms Sidorovs 2000 BJSS "Rīdzene" 05:48.93
    12 Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 05:49.91
    13 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 06:03.17
    14 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 06:05.26
    15 Edijs Bajārs 2001 SASS/MSĢ 06:06.82
    16 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 06:17.17
    17 Ralfs Karlāns 2002 Limbaži/Salacgrīva SS 06:22.82
    18 Uvis Prokopovičs 2002 Limbaži/Salacgrīva SS 06:29.27
    19 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 06:47.86
    20 Dāvids Cebergs 2001 Lucavsalas airi 07:47.63
    21 Raivo Leitis 2000 BJSS "Rīdzene" 08:03.94
    22 Artūrs Leitis 2001 BJSS "Rīdzene" 08:19.64
    23 Aleksandrs Ulasovs 1999 Lucavsalas airi 08:29.36
    24 Eduards Kāpostiņš 2001 BJSS "Rīdzene" 08:34.72
    25 Rihards Zapoļskis 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 09:52.90
    26 Artūrs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene" 10:57.10
    27 Jānis Priede 2000 BJSS "Rīdzene" 11:00.01
    28 Andrejs Paimetovs 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 11:14.24
    29 Aigars Prikņa 2001 Lucavsalas airi 13:33.49
    30 Lauris Ļitvinovs 2000 Lucavsalas airi 14:47.35

    D grupa meitenes (1999.-2001.g.dz.) 1000m

    1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 03:15.22
    2 Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 03:42.94
    3 Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 03:54.75
    4 Monta Dreimane 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 05:39.78
    5 Elza Elena Lavčinovska 2000 BJSS "Rīdzene" 07:36.69
    6 Anna Marija Sumrova 2000 SASS/MSĢ 08:32.94
    7 Sofija Paune 2001 BJSS "Rīdzene" 11:35.66

    STAFETES

    A un B grupa (1996.g.dz. un vecāki) 4 x 1000 m

    1 Kristaps Zaļupe 1976 Limbaži - 1 9:55.25
    Silvestrs Sebris 1996
    Raivis Ozoliņš 1996
    Raivis Vinogradovs 1989
    2 Krists Straume 1986 Rīdzene - 1 9:57.72
    Oto Dzenis 1988
    Ģirts Alksnis 1994
    Jānis Andersons 1994
    3 Endijs Bikovičs 1991 SASS - 1 10:01.87
    Mārtiņš Veispals 1990
    Andrejs Birjukovs 1989
    Armands Tanasjevs 1988
    4 Andis Priede 1985 Lucavsalas airi 11:04.81
    Toms Smirnovs 1989
    Raivo Aglenieks 1987
    Miķelis Ežmalis 1990
    5 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbaži - 2 11:07.69
    Hedijs Brunevics 1996
    Guntis Apse 1967
    Rūdolfs Segliņš 1996
    6 Valters Veispals 1995 SASS - 2 11:58.53
    Sergejs Seļaņins 1993
    Ivans Tolstojs 1994
    Mārtiņš Pumpa 1996
    7 Deniss Volkovs 1994 MSĢ 12:28.09
    Kaspars Tīklenieks 1993
    Edgars Tīklenieks 1994
    Arnolds Kudrjavcevs
    8 Dāvis Veikšāns 1992 Rīdzene - 2 12:44.31
    Krists Vorkals 1996
    Lāsma Liepa 1988
    Madara Aldiņa 1994

    C un D grupa (1997.-2001.g.dz.) 4 x 1000 m

    1 Edgars Andžs 1997 Limbaži - 1 10:52.25
    Aldis Vilde 1997
    Dāvis Ciršs 1997
    Aleks Podenskis 1997
    2 Linards Landsmanis 1997 Limbaži - 2 12:36.50
    Sabīne Cirša 1999
    Māris Cilinskis 1999
    Alvis Veldre 1998
    3 Santis Pupuriņš 1998 Rīdzene - 2 12:36.96
    Niks Mediņš 1997
    Kārlis Andrejs Lācis 1997
    Miks Klammers 1998
    4 Rainers Švecs 2001 Limbaži - 3 15:00.26
    Santa Dreimane 1999
    Matīss Nks Vērmanis 2000
    Reinis Brunēvics 2002
    5 Rolands Belverts 1997 Rīdzene - 3 15:23.66
    Dāvis Pupuriņš 1997
    Valters Sudmalis 1998
    Nils Garančs 1998
    6 Artūrs Kleins 1997 Rīdzene - 1 17:30.31
    Kirils Sokolovs 2000
    Antons Jerjomins 1998
    Konstantīns Hitrovs 1997
    7 Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži - 4 18:11.56
    Anatolijs Zeinalovs 2002
    Monta Dreimane 2001
    Heino Vāravs 1999
    8 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 21:16.25
    Romāns Kotikovs 1998
    Edijs Bajārs 1998
    Anna Marija Sumrova 2000
    9 Artis Veldre 2000 Limbaži - 5 23:22.16
    Silvestrs Valdis Subocs 2000
    Kristers Deivids Skudriņš 2001
    Ralfs Karlāns 2002
    10 Uvis Prokopovičs 2002 Limbaži - 6 28:21.28
    Dmitrijs Grjaznovs 1999
    Rihards Zapoļskis 2001
    Andrejs Paimetovs 2001
    Atbalstītāji
    Arčers sēklas Akatrans
    Aktuāli
    Tokyo 2020
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija