Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    LATVIJAS SMAIĻOTĀJU UN KANOE AIRĒTĀJU VISPĀRĒJĀS FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS SACENSĪBAS

    Limbaži, 18.02.2012.

    Rezultāti

    JUNIORES 1994.-1995. g. dz.

    Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
              Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Madara Kupce 1994 Limbažu un S-grīvas NSS 10 I 49 I 00:49,75 III 3:03,64 I
    2 Ivonna Smilte 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 7 II 32 III -   -  
    3 Karīna Laure 1994 Jelgavas BJSS 0   38 II 00:52,91 6. 3:30,89 III
    4 Madara Aldiņa 1994 "Rīdzene" 3 III 20 5. 00:49,50 II 3:39,57 4.
    5 Līga Poplavska 1995 Limbažu un S-grīvas NSS -   27 4. 00:50,69 4.    
    6 Silva Slasporte 1994 Limbažu un S-grīvas NSS 2 4. 5 6. 00:54,06 7.    
    7 Linda Celmiņa 1994 Limbažu un S-grīvas NSS 1 5.-6. -   00:46,50 I 3:20,54 II
    8 Dagnija Veikšāne 1994 "Rīdzene" 1 5.-6. -   00:52,50 5. 3:44,42 5.

    JAUNIETES 1996.-1997. g. dz.

    Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
    Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Laura Skukauska 1996 "Rīdzene" 19 I 45 II 00:44,62 I 2:55,45 II
    2 Elvīra Kelpša 1996 "Rīdzene" 0   48 I 00:52,91 9. izstājās
    3 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 16 II 38 3.-5. 00:55,59 13. 2:51,45 I
    4 Amanda Opolā 1997 "Rīdzene" 10 III 38 3.-5. 00:48,50 III 3:00,89 III
    5 Santa Kupča 1996 "Rīdzene" 1 6. 22 11.-13. 00:48,09 II 3:13,29 4.
    6 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu un S-grīvas NSS     38 3.-5. 00:50,88 6. 3:36,48 7.
    7 Agnese Močāne 1997 Limbažu un S-grīvas NSS     32 7. 00:56,94 15.    
    8 Diāna Kalniņa 1997 Limbažu un S-grīvas NSS         00:49,03 5. 3:19,36 5.
    9 Amanda Akmene 1997 Talsu NSS 0   24 9. 00:56,47 14. 4:00,67 10.
    10 Ieva Kuļikovska 1996 "Rīdzene" 0   22 11.-13. 00:54,69 12. izstājās
    11 Santa Paulaviča 1996 "Rīdzene" 8 4. 37 6. 00:48,75 4. 3:53,83 8.
    12 Dārta Rituma 1996 "Rīdzene" 0   11 14. 00:51,87 7. 3:32,33 6.
    13 Agija Kalniņa 1997 "Rīdzene" 0   30 8. 00:53,78 11. izstājās
    14 Beāte Grīsle 1997 "Rīdzene" 0   22 11.-13. 00:52,03 8. izstājās
    15 Luīze Jerohova 1997 SASS/MSĢ 0   23 10. 00:53,69 10. 4:00,36 9.
    16 Zanda Lesiņa 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 5 5.            

    MEITENES 1998.-1999. g. dz.

    Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
    Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 16 I 70 I 00:48,44 I 3:16,16 I
    2 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 15 II-III 54 II 01:02,50 12. 3:36,36 5.
    3 Santa Dreimane 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 15 II-III 31 8. 00:51,41 6. 3:23,82 III
    4 Līva Parfenkova 1999 "Rīdzene" 10 4. 52 III 00:48,69 II 3:16,48 II
    5 Elvīra Bartuša 1998 "Rīdzene" 9 5. 29 10. 00:50,03 III 3:36,10 4.
    6 Līga Kariņa 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 0   22 11.-12. 00:53,14 8. 3:47,80 8.
    7 Zane Tīkleniece 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 0   37 5. 01:09,13 14.    
    8 Kristīne Jirgena 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 0   14 14. 01:03,82 13. 4:12,45 11.
    9 Undīne Melikidze 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 1 7. 30 9. 00:52,84 7. 4:04,07 9.
    10 Sandija Megi 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 0   20 13. 00:53,97 9. 3:39,54 6.
    11 Nadīna Ozoliņa-Mennika 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 0   22 11.-12. 00:58,78 11. 4:07,10 10.
    12 Diāna Gavare 1998 "Rīdzene" -   48 4. 00:50,82 5.    
    13 Marija Prohorova 1998 "Rīdzene" 0   35 6. 00:58,53 10. 4:22,82 12.
    14 Tatjana Tokareva 1998 "Rīdzene" 3 6. 32 7. 00:50,22 4. 3:47,16 7.

    MEITENES 2000. g. dz. un jaunākas

    Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
    Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Monta Dreimane 2002 Limbažu un S-grīvas NSS 4 I 51 I 00:38,03 I 3:37,23 I
    2 Sabrīna Barona 2002 Limbažu un S-grīvas NSS 1 II 1 5. 00:40,31 III 4:37,76 5.
    3 Reina Rituma 2002 "Rīdzene" 0   38 III 00:39,63 II 3:41,51 II
    4 Margarita Oša 2002 "Rīdzene" 0   40 II 00:41,62 5. 3:52,80 III
    5 Rasma Ģertrūde Cielava 2001 "Rīdzene" 0   30 4. 00:41,00 4. 4:21,36 4.

    JUNIORI 1994.-1995. g. dz.

    Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 1500 m skrējiens
    gads Rez.  Vieta Rez.  Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Arvis Iļjins 1994 Talsu NSS/ MSĢ 36 3.-4. 81 I 00:41,23 I 4:51,10 I
    2 Valters Veispāls 1995 SASS/MSĢ 39 I 32 17. 00:43,87 7. 6:42,70 24.
    3 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 37 II 53 9.-10. 00:44,44 14 4:55,82 II
    4 Rūdolfs  Nartišs 1994 Jelgavas BJSS 32 5. 79 II 00:41,28 II 5:50,48 12.
    5 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu un           S-grīvas NSS     75 III        
    6 Ģirts Alksnis 1994 "Rīdzene" 29 7. 65 4. 00:42,34 III 6:11,26 18.
    7 Aksels Kozlovskis 1995 "Rīdzene" 19 13.-15. 38 14.-15. 00:43,34 5. 4:59,77 III
    8 Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 36 3.-4. 63 5. 00:42,85 4. 5:30,67 5.
    9 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgavas BJSS 12 20.-21. 38 14.-15. 00:45,28 19. 5:53,16 13.
    10 Eduards Zaharevskis 1994 Jelgavas BJSS 15 18.-19. 34 16. 00:48,85 22. 5:46,48 9.
    11 Dāvis Vasariņš 1995 Limbažu un           S-grīvas NSS 28 8. 24 20. 00:44,12 9.-10. 5:32,60 6.
    12 Emīls Ziemelis 1995 Limbažu un           S-grīvas NSS         00:45,25 18. 5:57,54 15.
    13 Kristaps Šmits 1995 Limbažu un           S-grīvas NSS         00:49,40 24. 6:41,20 23.
    14 Mārtiņš Nummurs 1994 Limbažu un           S-grīvas NSS     28 19. 00:44,35 12.-13. 6:03,54 17.
    15 Edgars Tīklenieks 1994 Limbažu un           S-grīvas NSS 21 10. 59 7.        
    16 Mārcis Neretnieks 1994 Limbažu un           S-grīvas NSS 15 18.-19. 43 12. 00:43,81 6. 6:32,95 21.
    17 Artūrs  Āboltiņš 1995 Limbažu un           S-grīvas NSS 19 13.-15. 48 11. 00:44,13 11. 5:13,07 4.
    18 Tomass Sārts 1995 "Rīdzene" 20 11.-12. 39 13. 00:46,00 20. 5:42,39 7.
    19 Roberts Bērziņš-Bērzītis 1995 "Rīdzene" 20 11.-12. 61 6. 00:44,35 12.-13. 5:47,20 10.
    20 Einārs Koops 1995 "Rīdzene" 12 20.-21. 23 21. 00:44,59 15. 5:56,14 14.
    21 Mārtiņš Zīle 1995 "Rīdzene" 23 9. 22 22. 00:44,69 16. 5:58,28 16.
    22 Ričards Celms 1995 "Rīdzene" 0   2 25. 00:49,16 23. 6:48,54 25.
    23 Emīls Buliņš 1994 "Rīdzene" 19 13.-15. 20 23. 00:44,12 9.-10. 5:49,70 11.
    24 Armands Apše 1994 "Rīdzene" 16 17. 29 18. 00:43,88 8. 6:12,36 19.-20.
    25 Ivans Tolstojs 1994 SASS/MSĢ 18 16. 53 9.-10. 00:45,19 17. 5:44,33 8.
    26 Roberts Pumpa 1995 SASS/MSĢ 30 6. 56 8. 00:46,34 21. 6:38,36 22.
    27 Kaspars Letinskis 1995 "Lucavsalas airi" 7 22. 4 24. 00:50,25 25. 6:12,36 19.-20.

    JAUNIEŠI 1996.-1997. g.dz.

    Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
    Rez. Vieta Rez.  Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Roberts Akmens 1996 Talsu NSS/ MSĢ 20 9.-10. 56 6.-7. 00:40,90 I 2:22,16 I
    2 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 17 12. 73 I 00:44,07 8. 2:45,92 16.
    3 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu un           S-grīvas NSS 38 I 39 16. 00:46,75 19.-20. 2:41,80 11.
    4 Toms Donis 1996 Talsu NSS 20 9.-10. 71 II 00:44,60 13. 2:48,73 17.
    5 Guntars Kundziņš 1996 Talsu NSS 13 17.-18. 44 13. 00:43,10 II 2:37,64 8.
    6 Hedijs Brunēvics 1996 Limbažu un           S-grīvas NSS 30 6. 53 8.-9. 00:47,32 21. 2:25,26 II
    7 Aldis Vilde 1997 Limbažu un           S-grīvas NSS 37 II 63 5. 00:44,19 9. 2:35,57 6.
    8 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu NSS/ MSĢ 14 14.-16. 68 3.-4. 00:43,75 7. 2:29,20 III
    9 Roberts Bērziņš 1996 Limbažu un           S-grīvas NSS 12 19.-21.     00:43,19 III 2:43,95 13.
    10 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu un           S-grīvas NSS 35 III 68 3.-4. 00:48,38 25. 2:45,57 15.
    11 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 12 19.-21. 38 17. 00:43,25 5. 2:43,45 12.
    12 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 18 11. 36 20.-21. 00:44,44 10. 3:00,04 25.
    13 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 10 22.-24. 30 24.-25. 00:51,22 27. 3:20,23 29.
    14 Daniels Ostapko 1996 Limbažu un           S-grīvas NSS 4 26.-27. 24 26. 00:47,72 23. 3:06,82 26.
    15 Ralfs Darkevics 1996 Limbažu un           S-grīvas NSS 4 26.-27.     00:51,41 28. 3:07,42 28.
    16 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS 13 17.-18. 37 18.-19. 00:47,41 22. 3:07,32 27.
    17 Guntis Kundziņš 1996 Talsu NSS 10 22.-24. 49 10.-11. 00:44,50 11.-12. 2:52,89 20.
    18 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un           S-grīvas NSS 33 5. 56 6.-7. 00:52,50 29 2:50,95 19.
    19 Edgars Andžs 1997 Limbažu un           S-grīvas NSS 34 4. 49 10.-11. 00:48,68 26. 2:41,13 9.
    20 Dāvis Pupuriņš 1997 "Rīdzene" 6 25. 30 24.-25. 00:46,75 19.-20. 2:32,13 4.
    21 Artūrs Kleins 1997 "Rīdzene" 24 8. 43 14. 00:46,72 18. 2:41,32 10.
    22 Ņikita Ļepjohins 1997 "Rīdzene" 10 22.-24. 34 22. 00:46,38 17. 2:45,07 14.
    23 Konstantīns Hitrovs 1997 "Rīdzene"     37 18.-19. 00:45,78 15. 2:35,86 7.
    24 Rolands Belverts 1997 "Rīdzene" 14 14.-16. 47 12. 00:44,50 11.-12. 2:56,45 23.
    25 Eduards Birznieks 1996 "Rīdzene" 12 19.-21. 33 23. 00:43,62 6. 2:50,20 18.
    26 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 15 13. 53 8.-9. 00:45,32 14. 2:54,36 21.
    27 Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS/MSĢ 25 7. 40 15. 00:43,22 4. 2:35,36 5.
    28 Edgars Kušķis 1996 Lucavsalas airi 14 14.-16. 36 20.-21. 00:46,31 16. 2:55,80 22.
    29 Romāns Veištorts 1996 Lucavsalas airi     15 27. 00:47,97 24. 2:58,16 24.

    ZĒNI 1998.-1999. g.dz.

    Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
    Rez. Vieta Rez.  Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Dāvis Iļjins 1998 Talsu NSS 37 I 94 I 00:43,97 I 2:35,42 I
    2 Santis Pupuriņš 1998 "Rīdzene" 9 15. 65 II 00:48,47 7. 2:42,07 4.
    3 Armands Arnolds Miruškins 1998 "Rīdzene" 10 12.-14. 35 17.-18. 00:49,28 12. 3:16,36 11.
    4 Ričards Paulavičš 1999 "Rīdzene" 7 17.-20. 58 4. 00:44,78 II 2:40,51 II
    5 Horens Lāns 1999 Limbažu un           S-grīvas NSS 20 II-III 41 13.     3:44,92 26.
    6 Dmitrijs Stepanovs 1999 "Rīdzene" 20 II-III 34 19 00:56,71 28. 3:15,76 10.
    7 Andris Āboliņš 1999 "Rīdzene" 0   64 III 00:52,35 21.    
    8 Uvis Zemturis 1998 Talsu NSS 7 17.-20. 44 8. 00:46,59 III 2:41,92 III
    9 Edgars Šteins 1998 Talsu NSS 6 21. 53 5.-6. 00:47,90 4. 3:24,16 20.
    10 Artūrs Deskusovs 1999 Jelgavas BJSS 12 9.-10. 32 21.-23. 00:51,31 19. 3:19,92 16.
    11 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 14 5. 32 21.-23. 00:49,62 14. 3:16,45 12.
    12 Artūrs Sviķis 1999 Jelgavas BJSS 1 25.-28. 20 30.-31. 00:49,18 10. 3:19,67 15.
    13 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 13 6.-8. 32 21.-23. 00:50,62 16. 3:16,76 14.
    14 Ritvars Zālītis 1999 Limbažu un           S-grīvas NSS     43 9.-11.     4:07,80 29.
    15 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu un           S-grīvas NSS     43 9.-11.     izstājās
    16 Jānis Vilde 1998 Limbažu un           S-grīvas NSS 0   25 27. 00:58,75 29.-30.    
    17 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un           S-grīvas NSS 7 17.-20. 33 20. 00:48,31 6.    
    18 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu un           S-grīvas NSS 0   53 5.-6. 00:56,50 27.    
    19 Tomass Bantersons 1999 Limbažu un           S-grīvas NSS 0   15 33. 00:53,69 26. 3:37,20 25.
    20 Aleksandrs Barščevskis 1999 Limbažu un           S-grīvas NSS 12 9.-10. 28 24.-25. 00:52,66 22. 3:14,20 9.
    21 Reinis Vīksna 1998 Limbažu un           S-grīvas NSS 13 6.-8. 40 14.-15.     2:55,23 5.
    22 Daniels Salzemnieks 1998 Limbažu un           S-grīvas NSS 1 25.-28. 4 35. diskv.   3:34,95 24.
    23 Artūrs Šmitbergs 1998 Limbažu un           S-grīvas NSS 1 25.-28. 36 16. 00:48,94 9. 3:06,02 6.
    24 Kristaps Ozoliņš 1998 Talsu NSS 2 24. 5 34. 00:48,68 8. 3:27,86 23.
    25 Maiks Neimanis 1999 Talsu NSS     23 29. 00:59,09 31. izstājās
    26 Reinis Grinšteins 1999 Talsu NSS 10 12.-14. 28 24.-25. 00:53,35 24. 3:21,70 17.
    27 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu NSS 8 16. 40 14.-15. 00:51,84 20. 3:24,02 18.-19.
    28 Rūdis Sīlis 1998 Limbažu un           S-grīvas NSS 15 4.     00:49,99 15. 3:25,00 21.
    29 Arturs Žebers 1998 "Rīdzene" 10 12.-14. 42 12. 00:50,69 17. 3:24,02 18.-19.
    30 Vasilijs Galkins 1998 "Rīdzene" 0   51 7. 00:58,75 29.-30. 4:19,29 30.
    31 Sergejs Ņikonovs 1999 "Rīdzene" 1 25.-28. 43 9.-11. 00:53,46 25. 3:59,73 28.
    32 Artūrs Mihaļēvičš 1999 "Rīdzene" 4 22. 20 30.-31. 00:50,71 18. 3:26,54 22.
    33 Antons Jerjomins 1998 "Rīdzene" 11 11. 35 17.-18. 00:52,91 23. 3:58,16 27.
    34 Kristaps Ceriņš 1999 "Rīdzene" 3 23. 17 32 00:49,35 13. 3:13,23 8.
    35 Sebastjans Zants 1999 "Rīdzene" 7 17.-20. 26 26 00:48,03 5. 3:10,00 7.
    36 Igors Adamovičs 1999 SASS/MSĢ 13 6.-8. 24 28 00:49,25 11. 3:16,64 13.

    ZĒNI 2000. g.dz. un jaun.

    Nr.  p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
    Rez. Vieta Rez.  Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Kirils Sokolovs 2000 "Rīdzene" 16 I 51 II 00:35,50 8. 3:53,29 18.
    2 Raivis Sīlis 2000 Limbažu un           S-grīvas NSS 14 II 45 III 00:32,32 II 2:58,60 I
    3 Artis Veldre 2000 Limbažu un           S-grīvas NSS 5 11. 39 9. 00:32,28 I 3:06.76 III
    4 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu un           S-grīvas NSS     64 I 00:37,09 14.    
    5 Matīss Vērmanis 2000 Limbažu un           S-grīvas NSS 13 III 30 15.-16. 00:33,21 III 3:01,26 II
    6 Renārs Tomass 2000 Jelgavas BJSS 0   42 5.-6. 00:39,41 25. 4:28,20 26.
    7 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgavas BJSS 0   40 8. 00:42,72 29. 4:23,13 24.
    8 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 6 10. 42 5.-6. 00:34,82 5. 3:28,10 9.
    9 Renāts Kuzmins 2001 Jelgavas BJSS 1 16.-19. 43 4. 00:35,71 9. 4:44,57 27.
    10 Ņikita Kuļikovs 2002 Jelgavas BJSS 1 16.-19. 23 20.-21. 00:43,56 31. 5:50,86 28.
    11 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu un           S-grīvas NSS 3 14.-15. 41 7. 00:37,15 15. 4:05,73 19.
    12 Matīss Andžs 2001 Limbažu un           S-grīvas NSS 4 12.-13. 31 13.-14. 00:36,75 13. 3:30,00 10.
    13 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu un           S-grīvas NSS 1 16.-19. 23 20.-21. 00:37,63 19. 3:30,64 11.
    14 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu un           S-grīvas NSS 1 16.-19. 26 17.-18. 00:38,63 23.-24. 4:24,26 25.
    15 Rihards Zapaļskis 2001 Limbažu un           S-grīvas NSS 0   32 12. 00:42,79 30.    
    16 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu un           S-grīvas NSS 4 12.-13. 25 19. 00:37,37 17. 4:09,20 21.
    17 Ralfs Karlāns 2002 Limbažu un           S-grīvas NSS 8 6. 13 28. 00:35,18 7. 3:25,36 7.
    18 Klāvs Gorbuņs 2000 Limbažu un           S-grīvas NSS 0   20 22.-24. 00:37,19 16. 3:48,64 16.
    19 Edvards Zaķis 2000 Limbažu un           S-grīvas NSS 0   33 11. 00:38,10 22. 4:16,26 23.
    20 Raivo Ramba 2001 Limbažu un           S-grīvas NSS 7 7.-9. 19 25. 00:34,53 4. 3:15,10 4.
    21 Artūrs Logins 2001 Limbažu un           S-grīvas NSS 7 7.-9. 20 22.-24. 00:41,25 27. 3:32,80 13.
    22 Dairis Brants 2001 Limbažu un           S-grīvas NSS 3 14.-15. 26 17.-18. 00:38,63 23.-24. 3:22,67 6.
    23 Reinis Brunevics 2002 Limbažu un           S-grīvas NSS 10 5. 37 10. 00:36,53 10. 3:15,36 5.
    24 Toms Vilmanis 2002 Limbažu un           S-grīvas NSS 12 4. 17 27. 00:37,72 20. 3:25,82 8.
    25 Niks Edvīns Brauns 2001 Limbažu un           S-grīvas NSS 0       00:35,06 6. 3:32,54 12.
    26 Dairis Zemītis 2000 "Rīdzene" 0   31 13.-14. 00:37,47 18. 3:41,80 14.
    27 Hugo Lipko 2001 "Rīdzene" 0   9 29 00:37,84 21. 3:48,60 15.
    28 Mihails Lužins 2001 SASS/MSĢ     20 22.-24. 00:36,59 11. 3:51,60 17.
    29 Žans Vasiļevs 2000 SASS/MSĢ     30 15.-16. 00:41,06 26. izstājās
    30 Eduards Kāpostiņš 2001 Lucavsalas airi 0   3 31. 00:42,66 28. 4:08,00 20.
    31 Artūrs Ivko 2000 Lucavsalas airi 7 7.-9. 18 26. 00:36,66 12. 4:15,45 22.
    32 Iļja Odegovs 2002 Lucavsalas airi 0   4 30. 00:45,62 32. izstājās
    Atbalstītāji
    Arčers sēklas Akatrans
    Aktuāli
    Tokyo 2020
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija