Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    I.Agleniece
    LKF ģenerālsekretāre

    Latvijas, Baltijas čempionāts garajās distancēs
    Pavasara kauss
    A.Avdejeva ceļojošās balvas izcīņa

    2008.gada 01.maijā
    Jelgavā, Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas klubā „KC”

    Atbildīgā persona – Ilze Bome, tālr.- 29404163

    Iebraukšana, dalībnieku pieteikšanās līdz plkst. 11:00

    Sacensību sākums plkst. 12:00

    Dalībnieki, distances:

    1989.g.dz. un vecāki K-1; C-1 6000m vīrieši, K-1 4000m sievietes
    1990. – 1991.g.dz. K-1; C-1 6000m juniori, K-1 4000m juniores
    1992. – 1993.g.dz. K-1; C-1 4000m jaunieši, K-1 2000m jaunietes
    1994..g.dz. un jaunāki K-1; C-1 2000m zēni, K-1 2000m meitenes
    Veterāni K-1; C-1 2000m veterāni, K-1 2000m veterānes

    Iepriekšējie pieteikumi iesūtāmi Maijai Actiņai pa e-pastu maija@kanoe.lv vai maijaactina@inbox.lv.
    Ja jaunieši vēlas cīnīties par medaļām, viņiem jāstartē junioru grupā.
    Visi izdevumi, kas saistīti ar piedalīšanos sacensībās, uz komandējošo organizāciju rēķina.
    Viesiem jaunākās grupas ( 1994.g.dz. un jaunāki ) dalībniekiem jāstartē vestēs.

    LATVIJAS, BALTIJAS ČEMPIONĀTS GARAJĀS DISTANCĒS PAVASARA KAUSS A.AVDEJEVA CEĻOJOŠĀS BALVAS IZCĪŅA

    2008. gada 1. maijā, Jelgavā

    K - 1 sievietes, juniores 4000 m

    1
    Digna Tuča 1988 Ventspils 17:49,6
    2
    Lāsma Liepa 1988 Rīdzene 18:03,7
    3 1 Elīna Ēdole 1990 Ventspils 18:41,9
    4
    Anastasija Gromova 1989 Rīdzene 18:47,8
    5 2 Krista Liberte 1991 Rīdzene 19:00,5
    6 3 Inga Staņuna 1991 Jelgava BJSS 19:54,0
    7 4 Anita Staņuna 1991 Jelgava BJSS 19:59,8
    8
    Kristīne Grāve 1988 Rīdzene 20:39,3
    9 5 Katrina Loonurm 1991 Pērnava 21:03,7
    10
    Māra Beitika 1987 Limbažu BJSS 21:16,1
    11 6 Marta Meiere 1990 Ventspils 21:17,8
    12
    Bert Veidemann 1988 Tartu 21:21,5
    13 7 Elīna Vitoliņa 1990 Brocēni 22:24,4
    14 8 Anete Butkēviča 1991 Limbažu BJSS 22:33,7
    15
    Sandra Musa 1989 Brocēni 23:32,3




    Lidija Pavlova 1990 Narva izstājās

    K - 1 meitenes 2000 m

    1
    Anastasija Pšeņičnaja 1994 Narva 09:37,5
    2
    Madara Kupce 1994 Limbažu BJSS 10:44,3
    3
    Karīna Laure 1994 Jelgava BJSS 11:08,8
    4
    Santa Blumberga 1994 Ventspils 11:16,1
    5
    Paula Kondratova 1994 SASS 11:22,0
    6
    Madara Kalniņa 1994 Limbažu BJSS 11:25,2
    7
    Dagnija Veikšāne 1994 Rīdzene 11:36,0
    8
    Ieva Ozola 1994 Ventspils 11:38,0
    9
    Silva Slasporte 1994 Limbažu BJSS 12:12,9
    10
    Evelina Omeļušika 1995 SASS 12:14,0
    11
    Līga Poplavska 1995 Limbažu BJSS 12:33,1
    12
    Santa Soroka . 1995 Brocēni 15:58,1
    13
    Irina Neverovska 1994 Rīdzene 12:39,4
    14
    Ieva Ločmele 1996 Jelgava KC 12:56,6
    15
    Daniela Kondratova 1997 SASS 12:56,8
    16
    Amanda Akmens 1997 Talsi 13:02,9
    17
    Evelīna Predibailo 1995 Jelgava KC 13:23,4
    18
    Violeta Omeļušika 1994 SASS 13:23,7
    19
    Simona Kozlovska 1994 Ventspils 14:00,3
    20
    Anna Sjanita 1994 DSPBISS - LATC 14:13,8
    21
    Jana Karaļuka 1994 DSPBISS - LATC 14:47,6

    K - 1 jaunietes 2000 m

    1
    Tuulikki Sikka 1993 Tartu 09:37,9
    2
    Ene-ly Henno 1992 Tartu 09:48,6
    3
    Maija Bārzdaine 1992 Jelgava BJSS 10:15,9
    4
    Helen Tōnise 1992 Tartu 10:21,4
    5
    Eve Kūlasaluit 1992 Viļandi 10:24,8
    6
    Lāsma Zaķīte 1993 Jelgava BJSS 10:32,8
    7
    Līga Asare 1992 Rīdzene 10:39,0
    8
    Kadri Seppa 1993 Tartu 10:44,8
    9
    Sintija Plavinska 1993 Brocēni 10:46,6
    10
    Anastasija Kostenko 1993 Rīdzene 10:55,6
    11
    Kristīne Venckava 1993 Ventspils 11:18,1
    12
    Rūta Ermane 1992 Ventspils 11:21,4
    13
    Elvita Bebre 1993 Brocēni 11:43,5
    14
    Simona Matisone 1992 Ventspils 12:10,7
    15
    Egija Āboltiņa 1993 Limbažu BJSS 12:38,2
    16
    Laura Paimetova 1993 Limbažu BJSS 12:45,2
    17
    Anete Diedziņa 1993 Ventspils 13:38,9




    Marta Porniece 1993 Ventspils izstājās


    Sintija Gosa 1993 SASS izstājās


    Marija Sorokina 1992 DSPBISS - LATC izstājās

    K - 1 zēni 2000 m

    1 Marks Ozolinkēvičs 1994 Jelgava BJSS 09:24,2
    2 Hans Heinrik Mikk 1995 Pērnava 09:30,1
    3 Roberts Bērziņš - Bērzītis 1995 Rīdzene 09:36,3
    4 Ģirts Alksnis 1994 Rīdzene 09:39,6
    5 Ivans Tolstojs 1994 SASS 09:42,9
    6 Dmitrij Griškevič 1994 Visaginas 09:54,2
    7 Aksels Kozlovskis 1995 Rīdzene 09:59,3
    8 Kevin Kriisa 1995 Tartu 10:01,3
    9 Sven Somelar 1995 Tartu 10:02,1
    10 Rūdolfs Nartišs 1994 Jelgava BJSS 10:10,6
    11 Vasilijs Andrisko 1995 Brocēni 10:12,2
    12 Denis Volkovs 1994 Brocēni 10:13,4
    13 Juris Zilberts 1994 Limbažu BJSS 10:14,7
    14 Roberts Akmens 1996 Talsi 10:21,1
    15 Peeter Paul Panov 1995 Tartu 10:22,9
    16 Rihards Čakstiņš 1994 Rīdzene 10:30,1
    17 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu BJSS 10:33,0
    18 Uldis Požarskis 1994 Jelgava KC 10:56,1
    19 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 11:01,2
    20 Alberts Saulītis 1995 Ventspils 11:02,2
    21 Valters Veispals 1995 SASS 11:23,3
    22 Marks Jefimovs 1994 Jelgava KC 11:28,8
    23 Linards Jansons 1996 Talsi 11:37,8
    24 Edgars Kreipāns 1995 Jelgava KC 11:41,0
    25 Elmārs Ginters 1994 Limbažu BJSS 11:56,6
    26 Daniels Janevičs 1994 Jelgava BJSS 12:11,0
    27 Ņikita Bogdanovs 1995 Jelgava KC 12:33,0
    28 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgava BJSS 12:37,4
    29 Maksims Pečeņš 1995 Jelgava BJSS 12:44,3
    30 Maksims Makuševs 1995 Jelgava KC 13:28,6
    31 Kristaps Slokenbergs 1994 Jelgava KC 13:48,3



    Edgars Katiševs 1995 DSPBISS - LATC diskvalificēts



    Edgars Tīklenieks 1994 Limbažu BJSS izstājās

    Ritvars Bērziņš 1996 Limbažu BJSS izstājās

    Dāvis Ciršs 1996 Limbažu BJSS izstājās

    Edgars Andžs 1997 Limbažu BJSS izstājās

    Tomas Apkevičus 1994 Panevēža izstājās

    K - 1 zēni 2000 m

    1 Arvis Iļjins 1994 Talsi 10:30,3
    2 Ģirts Ločmelis 1994 Jelgava KC 11:42,2
    3 Džonijs Zemracis 1995 Rīdzene 11:45,3
    4 Jozep Karlson 1995 Pērnava 11:52,2
    5 Kristiāns Jenčius 1994 Liepāja 11:56,9
    6 Rahmats Strautmanis 1995 Talsi 12:20,0
    7 Deivs Predibailo 1994 Jelgava KC 12:29,6
    8 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 13:08,4
    9 Dāvis Boass 1994 Ventspils 13:50,7
    10 Andreas Baum 1995 Pērnava 13:54,1
    11 Guntis Kundziņš 1996 Talsi 14:09,0
    12 Dmitrijs Pokatovs 1995 Brocēni 15:11,9
    13 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 17:26,1
    14 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 17:40,2

    C- 1 jaunieši 4000 m

    1 Arvils Jurēvics 1992 Ventspils 20:05,4
    2 Andrejs Masļakovs 1992 Rīdzene MSG 20:05,9
    3 Kristaps Tukišs 1993 Talsi 20:21,2
    4 Jevgēnijs Ļeonovs 1992 Rīdzene MSG 21:12,5
    5 Mārcis Stūris 1992 Limbažu BJSS 22:07,8
    6 Mērtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 23:15,1
    7 Ģirts Ansbergs 1993 Talsi 23:25,3
    8 Roberts Zimelis 1992 Talsi 23:37,8
    9 Pāvels Bukša 1993 Rīdzene 26:11,0
    10 Romans Žuks 1993 Rīdzene 27:28,8
    11 Ivars Slanka 1993 Brocēni 29:17,2







    Kārlis Bauers 1993 Ventspils izstājās

    K- 1 jaunieši 4000 m

    1 Kaarel Alupere 1993 Tartu 16:56,0
    2 Edgars Goss 1992 SASS 16:57,1
    3 Jegor Losev 1993 Visaginas 17:28,1
    4 Artūrs Kurto 1992 Rīdzene 17:36,5
    5 Vitautas Strolys 1992 Šauļi 17:37,5
    6 Rolands Parasigs-Parasiņš 1992 SASS 18:00,1
    7 Kristaps Tihānovs 1992 Rīdzene MSĢ 18:15,8
    8 Toms Kaņepons 1992 Jelgava BJSS 18:22,9
    9 Rasmus Lelumees 1992 Tartu 18:25,2
    10 Artur Ševčenko 1993 Pērnava 18:28,3
    11 Sergejs Zinkevičs 1992 DSPBISS - LATC 18:30,8
    12 Andrejs Dmitrijevs 1992 Brocēni 18:37,3
    13 Denis Kostenko 1993 Visaginas 18:42,2
    14 Aleksandrs Kļimčenko 1993 Rīdzene 18:46,2
    15 Jānis Kauliņš 1992 Limbažu BJSS 19:34,1
    16 Jēkabs Bīmanis 1992 Jelgava BJSS 19:38,6
    17 Karolis Balsys 1993 Šauļi 19:42,4
    18 Justas Žakaitis 1993 Šauļi 19:46,3
    19 Vladislavs Vitkovskis 1993 Rīdzene 19:57,5
    20 Jurijs Apters 1993 Rīdzene 20:01,8
    21 Mihails Bobrovs 1992 DSPBISS - LATC 20:09,3
    22 Roberts Jaunozols 1992 Limbažu BJSS 20:10,4
    23 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu BJSS 20:10,7
    24 Aleksandrs Ļebedevs 1992 Jelgava KC 20:13,5
    25 Rihards Geidāns 1993 Rīdzene 20:21,0
    26 Raimonds Geidāns 1993 Rīdzene 20:23,5
    27 20:33,7
    28 Antons Asihmins 1992 Brocēni 20:34,4
    29 Kristiāns Ruļuks 1992 Limbažu BJSS 20:40,0
    30 Agris Tolčanicins 1992 Rīdzene 20:46,0
    31 Daniels Dementjevs 1992 Jelgava KC 21:05,1
    32 Dāvis Melnalksnis 1993 Limbažu BJSS 21:13,3
    33 Jānis Bērziņš 1993 Rīdzene 21:25,7
    34 Dāvis Veikšāns 1992 Rīdzene 21:32,6
    35 Artjoms Vasčenko 1993 SASS 22:14,0


    Kristaps Auziņš 1993 Ventspils izstājās

    Elvijs Veide 1993 Limbažu BJSS izstājās

    Silver Karu 1992 Pērnava izstājās

    Simo Suursild 1993 Pērnava izstājās

    Germans Krasnovs 1992 Rīdzene izstājās

    Dmitrijs Feklistovs 1993 DSPBISS - LATC izstājās

    K - 1 vīrieši, juniori 6000 m

    1
    Staņislavs Timošenko 1988 SASS 23:53,1
    2
    Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 23:59,6
    3
    Konstantīns Kudrjašovs 1977 SASS 24:03,8
    4
    Gints Veinbergs 1989 Limbažu BJSS 24:32,1
    5
    Juri Jurikas 1989 Pērnava 24:32,6
    6
    Vladislavs Aleksejevs 1981 SASS 24:46,7
    7 1 Mārtiņs Veispals 1990 SASS 24:52,9
    8 2 Viktor Čapļinskij 1991 Visaginas 24:54,1
    9 3 Andrejs Kostenko 1991 Rīdzene MSG 25:17,3
    10
    Martin Luik 1985 Tartu 25:18,5
    11
    Andrejs Birjukovs 1985 SASS 25:29,0
    12 4 Maksim Petrov 1990 Pērnava 25:51,9
    13 5 Juri Borisov 1990 Pērnava 25:55,7
    14 6 Aivars Vilguts 1990 Ventspils 26:01,8
    15
    Sergejs Švāģers 1989 Jelgava BJSS 26:07,7
    16 7 Rihards Dombrovskis 1990 Ventspils 26:10,6
    17 8 Andrejs Stoļarovs 1991 Rīdzene MSG 26:13,4
    18 9 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 26:16,5
    19 10 Karl Erik Korge 1991 Pērnava 26:20,9
    20 11 Magnus Lelumees 1991 Tartu 26:24,8
    21 12 Edmundas Strolys 1990 Šauļi 26:28,5
    22
    Markel Pārnsalu 1986 Tartu 26:30,7
    23 13 Anatolijs Seredickis 1991 Rīdzene MSG 26:56,1
    24 14 Staņislavs Adamovičš 1991 SASS 27:11,9
    25 15 Toms Krastenbergs 1991 Jelgava KC 27:13,5
    26
    Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 27:14,2
    27
    Jonas Grižis 1989 Panevēža 27:21,2
    28 16 Mindaugas Kanaverskis 1991 Šauļi 27:22,0
    29 17 Artjoms Zīverts 1991 Jelgava BJSS 27:28,0
    30 18 Endijs Bikovičš 1991 SASS 27:38,4
    31 19 Vadims Peremotovs 1991 DSPBISS - LATC 27:30,0
    32 20 Saulius Budovas 1991 Šauļi 28:02,0
    33 21 Kaspar Sula 1990 Tartu 28:04,8
    34
    Mārtiņš Kaija 1987 Rīdzne 28:20,6
    35 22 Olafs Krapausks 1991 Rīdzene MSG 28:32,4
    36 23 Gints Aļhimovičs 1991 Jelgava BJSS 28:40,4
    37 24 Dainius Vyšniauskas 1991 Šauļi 28:54,3
    38 25 Kristaps Binde 1991 Limbažu BJSS 28:58,9
    39 26 Dmitrijs Varists 1991 Narva 29:02,6
    40 27 Gundars Kalns 1991 Jelgava KC 29:05,0
    41
    Aleksandrs Malašonoks 1987 Ventspils 30:40,2
    42
    Ģirts Ločmelis 1989 Ventspils 31:56,6





    Ervīns Vēveris 1981 Jelgava KC izstājās


    Emīls Anškens 1991 Ventspils izstājās

    C - 1 vīrieši, juniori 6000 m

    1 Jefimijs Klementjevs 1963 Rīga br. Klementjevi 26:22,7
    2 Aivis Tints 1987 Liepāja 26:42,0
    3 Antons Knesis 1987 Jelg. BJSS-Liepāja 26:51,0
    4 1 Sabir Mustafajev 1991 Pērnava 27:07,3
    5 Tanel Heli 1987 Viļandi 27:12,9
    6 Raivis Vinogradovs 1989 Limbažu BJSS 27:22,5
    7 2 Dagnis Iļjins 1992 Talsi - MSĢ 27:23,4
    8 3 Arturas Bastis 1990 Klaipēda 28:16,0
    9 4 Madis Vitsut 1990 Viļandi 28:43,3
    10 Simas Lukša 1989 Panevēža 28:50,3
    11 5 Turans Manafovs 1991 Jelgava BJSS MSĢ 28:54,3
    12 Edgars Cietvīrs 1989 Talsi - MSĢ 29:13,7
    13 6 Erik Koitla 1990 Tartu 29:22,1
    14 Nerijus Miškinas 1989 Panevēža 29:34,6
    15 7 Vadims Kurčanovs 1991 Jelgava BJSS MSĢ 29:35,7
    16 8 Dmitrijs Semjonovs 1991 Brocēni 29:37,9
    17 Dmitrijs Bogdānovs 1985 SASS 30:15,1
    18 Aleksandrs Višņevskis 1966 Rīdzene 30:19,6
    19 9 Dmitrijs Malafejevs 1990 Limbažu BJSS 30:23,7
    20 10 Mārtiņš Suhorevskis 1990 Liepāja 31:02,2
    21 11 Aleksandrs Solovjovs 1991 Narva 31:22,1
    22 12 Māris Lagzdiņš 1990 Jelgava BJSS 31:26,6
    23 Aleksejs Baranovs 1988 Rīdzene 31:35,7
    24 Ilgvars Jansons 1988 Liepāja 31:42,9
    25 Jevgēnijs Sidoruks 1979 Jelgava BJSS 31:43,9
    26 13 Ingus Lapiņš 1990 Ventspils 31:54,1
    27 14 Dāvis Danga 1990 Ventspils 32:03,0
    28 Sergejs Kolosovs 1983 Jelgava BJSS 32:17,6
    29 Olavi Hein 1 1989 Tartu 32:24,2
    30 15 Kristaps Šenfelds 1991 Liepāja 33:18,3
    31 16 Ivans Braga 1991 Rīdzene 34:22,3


    Armands Tanasjevs 1988 SASS izstājās

    Sandis Drullis 1971 Liepāja izstājās

    K -1 veterāni sievietes 2000 m

    1
    Ildze Blumbaha 1951 Liepāja 10:46,0

    K - 1 veterāni vīrieši 2000 m vecākā grupa

    1
    Ivans Suhorukovs 1955 Daugavpils LATC 09:08,2
    2
    Arvydas Maciūnas 1955 Klaipēda 12:04,7

    K - 1 veterāni vīrieši 2000 m jaunākā grupa

    1
    Sigitas Bulovas 1963 Klaipēda 08:22,0
    2
    Uko Kōrge 1965 Pērnava 08:29,2
    3
    Konstantīns Udovičenko 1964 SASS 09:10,9

    C - 1 veterāni vīrieši 2000 m vecākā grupa

    1
    Jurijs Kopasovs 1947 Daugavpils LATC 10:55,2
    2
    Sergejs Stepanovs 1949 Liepāja 11:20,5

    C - 1 veterāni vīrieši 2000 m jaunākā grupa

    1
    Aleksandras Nazarovas 1966 Klaipēda 10:01,8
    2
    Al-dras Šarafutdinovas 1963 Klaipēda 10:09,2
    3
    Rolandas Samuolis 1965 Klaipēda 10:40,1

    Galvenā tiesnese: Ilze Bome (starptautiskā kategorija)

    Galvenā sekretāre: Maija Actiņa (nacionālā kategorija)

    Atbalstītāji
    Arčers Izglītības un zinātnes ministrija sēklas Akatrans Latvijas Gāze
    Aktuāli
    Tokyo 2020 Minsk
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija