Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Sportisti

    Aleksejs Rumjancevs

    Aleksejs Rumjancevsdzimšanas datums: 13.02.1986
    klubs: Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"
    treneris: A. Aglenieks

    Sasniegumi:

    2010.gads:
    • Pasaules čempionāts K-2 200m 5.vieta
    • Eiropas Čempionāts K-2 200m 5.vieta
    • Pasaules studentu čempionāts K-2 200m 1.vieta,K-1 200m 1. vieta
    • Pasaules kauss-I K-2 200m 8.vieta, K-1 200m 8.vieta
    • Pasaules kauss-II K-1 200m 4.vieta
    • Pasaules kauss-III K-2 200m 4.vieta
    • LR čempionāts K-2 200m 1.vieta
    2009.gads:
    • Pasaules čempionāts K-2 200m 4.vieta
    • Eiropas Čempionāts K-2 200m 6.vieta
    • Eiropas U-23 čempionāts K-2 500m 1.vieta
    • Pasaules kauss-I K-2 500m 3.vieta
    • LR čempionāts K-2 1000m 1.vieta
    2008.gads:
    • Eiropas čempionāts K-1 200m 3.vieta
    • Pasaules kauss I K-1 200m 5.vieta
    • Eiropas U-23 čempionāts K-1 500m 6.vieta
    • LR čempionāts K-1 500m 1.vieta
    • Latvijas II Olimpiāde K-2 500m 1.vieta
    2007.gads:
    • Eiropas čempionāts K-4 500m 6.vieta
    • Pasaules čempionāts K-2 200m 14.vieta
    • Eiropas U-23 čempionāts K-2 500m 2.vieta
    • Pasaules kauss III K-2 200m 7.vieta
    • LR čempionāts K-2 1000m 2.vieta
    2006.gads:
    • Eiropas U-23 čempionāts K-2 500m 6.vieta
    • LR čempionāts K-2 200m 2.vieta
    2005.gads:
    • Eiropas U-23 čempionāts K-4 500m 2.vieta
    • Pasaules čempionāts K-4 200m 12.vieta
    • LR čempionāts K-2 500m 2.vieta

    LR junioru izlases kandidāti smaiļošanā un kanoe airēšanā

    Agnis Brūders
    Aleksandrs Ļebedevs
    Anastasija Kostenko
    Andis Vītols
    Andrejs Dmitrijevs
    Arvils Jurevics
    Arvis Iļjins
    Dagnija Veikšāne
    Dagnis Iļjins
    Dāvis Melnalksnis
    Deivs Predibailo
    Edgars Goss
    Ģirts Alksnis
    Ģirts Ločmelis
    Ivans Tolstojs
    Jānis Andersons
    Jānis Kauliņš
    Jēkabs Bīmanis
    Karīna Laure
    Kaspars Tīklenieks
    Kristaps Tihānovs
    Kristaps Tukišs
    Kristiāns Jenčiuss
    Lāsma Zaķīte
    Līga Asare
    Madara Kupce
    Maija Bārzdaine
    Mārcis Stūris
    Marks Ozolinkēvičs
    Marta Porniece
    Mārtiņš Burkovskis
    Paula Kondratova
    Reinis Danga
    Roberts Mērpolis
    Rolands Parasigs-Parasiņš
    Rūdolfs Nartišs
    Rūdolfs Sakne
    Santa Blumberga
    Sintija Gosa
    Toms Kaņepons
    Valerijs Čistjakovs

    Sportisti

    Agnija Bērziņa
    Aivars Vilguts
    Aivis Tints
    Aleksandrs Malašonoks
    Aleksandrs Šimko
    Aleksejs Rumjancevs
    Anastasija Gromova
    Anatolijs Seredickis
    Andis Priede
    Andrejs Birjukovs
    Andrejs Bobkovs
    Andrejs Kostenko
    Andrejs Masļakovs
    Andrejs Prokopenko
    Andrejs Šimko
    Andrejs Stoļarovs
    Andrejs Šudeiķis
    Anete Butkēviča
    Anita Staņuna
    Antons Adamovičs
    Antons Knesis
    Armands Tanasjevs
    Artjoms Zīverts
    Artūrs Kraujiņš
    Artūrs Šestakovskis
    Arvīds Šteinerts
    Dagnis Vinogradovs
    Darja Belousova
    Dāvis Danga
    Dmitrijs Bogdanovs
    Dmitrijs Malafejevs
    Dmitrijs Semjonovs
    Edgars Apinis
    Edgars Cietvīrs
    Edgars Priede
    Edgars Zablovskis
    Elīna Ēdole
    Emīls Anškens
    Endijs Bikovičs
    Endijs Bimovičs
    Ervīns Vēveris
    Gatis Pranks
    Ginta Močāne
    Gints Aļhimovičs
    Gints Veinbergs
    Gundars Kalns
    Igo Ažuks
    Inga Staņuna
    Ingus Lapiņš
    Irina Uvarova
    Ivars Veisis
    Jānis Geidāns
    Jānis Paeglis
    Jānis Podiņš
    Jānis Stūris
    Jefimijs Klementjevs
    Jeļena Gudza
    Jevgēnijs Sidoruks
    Konstantīns Kudrjašovs
    Krista Liberte
    Kristaps Binde
    Kristaps Šēnfelds
    Kristaps Zaļupe
    Kristiāns Ruļuks
    Kristīne Grausa
    Kristīne Grāve
    Krists Straume
    Lāsma Liepa
    Līna Paimiņa
    Māra Beitika
    Māris Bergšteins
    Māris Lagzdiņš
    Māris Lihačs
    Marta Meiere
    Marta Torniece
    Mārtiņš Biziks
    Mārtiņš Burkovskis
    Mārtiņš Upītis
    Mārtiņš Veispals
    Miķelis Ežmalis
    Oto Dzenis
    Pāvels Balušs
    Pāvels Ņižņikovs
    Raitis Bobrovs
    Raitis Broks
    Raivis Vinogradovs
    Raivo Ločmelis
    Rihards Dombrovskis
    Roberts Mantajs
    Roberts Penezis
    Roberts Veliczko
    Rodzērs Matvejevs
    Romans Astapovs
    Ronalds Stālmanis
    Rūta Ermane
    Sandis Drullis
    Sergejs Jegorovs
    Sergejs Ņemnāševs
    Sergejs Švāģers
    Simona Matisone
    Staņislavs Timošenko
    Stass Adamovičs
    Toms Kaņepons
    Toms Krastenbergs
    Toms Smirnovs
    Turans Manafovs
    Vadims Kurčanovs
    Viktors Moisejenkovs
    Vladimirs Delikatnijs
    Vladislavs Aleksejevs

    Neaktīvie

    Ēriks Loks
    Atbalstītāji
    Arčers Izglītības un zinātnes ministrija sēklas Akatrans Softhouse
    Aktuāli
    Tokyo 2020 Minsk
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija